Ubisoft zapowiada Chirurgów

Ubisoft zapowiada Chirurgów08.01.2009 14:45
Ubisoft zapowiada Chirurgów
marcindmjqtx

Ubisoft porywa się na zrobienie gry z kolejnego serialu. Po Lost i CSI czas na Grey's Anatomy. Po lekturze informacji prasowej (u nas w rozwinięciu) już wiem, że to nie gra dla mnie. Po pierwsze, gry na licencji są z gruntu podejrzane, po drugie z tego co mi tu mówią, to nie serial dla mnie, po trzecie fragment: "miłośnicy serialu w pełni zasmakują życia swoich ulubionych bohaterów - nie tylko zawodowego, ale też prywatnego" mówi mi, że nie chcę to zagrać, a po czwarte umieszczenie gry na platformach Nintendo potwierdza przypuszczenie, że prawdopodobnie to będzie gra słaba. Oczywiście mogę się mylić i za jakiś czas ładnie to wszystko odszczekać. Mam nadzieję, że przynajmniej fani serialu będą z tego produktu zadowoleni.

Piotr Gnyp

„CHIRURDZY” - INTERAKTYWNA ODSŁONA SERIALU Już w tym roku pojawi się gra wideo na podstawie popularnego serialu

Dotąd fani serialu „Grey's Anatomy”  - u nas emitowanego pod tytułem „Chirurdzy” - mogli tylko śledzić perypetie lekarzy ze szpitala w amerykańskim Seattle. Wkrótce będą mogli samodzielnie przeprowadzać skomplikowane operacje i przeżywać emocje znane serialowym postaciom. Wszystko to za sprawą gry wideo, którą już w tym roku wyda firma Ubisoft. Premiera gry na konsole Wii , Nintendo DS oraz platformę PC została zaplanowana na początek 2009 roku.

Podpisana z ABC Studios umowa licencyjna umożliwia powstanie gry w oparciu ?o serial. Chociaż Ubisoft, producent gry, nie zdradza jeszcze, które motywy fabularne wykorzysta, wygląda na to, że miłośnicy serialu w pełni zasmakują życia swoich ulubionych bohaterów - nie tylko zawodowego, ale też prywatnego. Grając ?w „Chirurgów”, fani będą mogli wcielić się w swoich ulubionych lekarzy w zupełnie nowej fabule. Jako lekarz, gracz będzie podejmował ważne osobiste i zawodowe decyzje, budował relacje z innymi postaciami i przeprowadzał trudne zabiegi chirurgiczne, ?z których słynie serial - powiedział Christian Salomon, wiceprezes Ubisoft odpowiedzialny za licencje.

Ubisoft ma już doświadczenie w adaptowaniu popularnych seriali telewizyjnych. Firma ?ma w swoim portfolio gry wideo stworzone na bazie takich telewizyjnych fenomenów?jak „LOST: Zagubieni”, czy „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” i „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Yorku”  .

326966045791770666
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)