Ubisoft zapowiada ANNO: Create a New World

Ubisoft zapowiada ANNO: Create a New World27.02.2009 14:43
Ubisoft zapowiada ANNO: Create a New World
marcindmjqtx

Kolejny wydawca i kolejne podejście do gier strategicznych. Tym razem Ubisoft zdecydował się na platformy jakby bardziej do tego przystosowane, choć słabsze technologicznie. Anno to jedna z bardziej popularnych serii strategicznych, więc jest duże prawdopodobieństwo, że deweloper podoła zadaniu i w lecie 2009 roku będziemy zagrywali się w prawdziwe konsolowe strategie. Szczególnie interesuje mnie wersja na Wii, bo jeśli WiiRemote sprawdzi się jako wskaźnik w tego typu grach, to możemy być pewni, że po Ubisofcie tą drogą podążą następni. Na DSie gościli już mało udani Settlersi, Age of Empires i samo Anno 1701: Dawn of Discovery, więc nie jest to już taka nowość.

Ubisoft zapowiada specjalne wydanie swojej strategicznej gry czasu rzeczywistego (RTS)ANNO: Create a New Wordna platformy Wii oraz Nintendo DS . Premiera gry zapowiedziana jest na lato 2009 roku. ANNO: Create a New Worddostarczy graczom nowych wrażeń oraz umożliwi - w całkowicie nowatorski sposób - zbudowanie własnego imperium z wykorzystaniem wciągającej interakcji, którą zapewniają WiiRemote oraz rysik doNintendo DS.

ANNO: Create a New World dostarcza użytkownikom niespotykanych emocji i pozwala - dzięki zmaksymalizowaniu interaktywności - wkroczyć na nowy poziom w tworzeniu cywilizacji - powiedział John Parkes, dyrektor do spraw marketingu EMEA Ubisoft. Z przyjemnością wypuszczamy nową grę, zaprojektowaną - po raz pierwszy - z myślą o platformach Wii i Nintendo DS - dodał Parkes

Akcja zaprojektowanej przez Keen Games, ANNO: Create a New World toczy się w 1404 roku, za panowania Króla George'a. W podległych mu włościach szaleją susza i głód. Świadomy cierpienia obywateli, Król decyduje się wysłać swoich dwóch synów - Williama i Edwarda, by na nowych terenach pozyskali surowce, które pozwolą ocalić królewskich poddanych. Podczas gdy Edward obstaje przy zbrojnym rozwiązaniu, sugerując, że to najlepszy sposób na osiągnięcie celu, jego brat William jest zwolennikiem pokojowej myśli, skłaniając się ku eksploracji nowych, nie zasiedlonych krain na południowych krańcach królestwa. Za zgodą ojca, William zmierza na południe, gdzie odkrywa tajemniczą, orientalną kulturę.

Główne cechy gry:

Eksploruji twórz- łatwo i przyjemnie

  • Stwórz piękny świat, odkryj nowe miejsca do osiedlenia się i zbudowania własnego królestwa.
  • Ucz się od innych kultur (orientalnej, europejskiej...), poszerzając własne horyzonty.
  • Sterowanie grą jest intuicyjne, a jej interfejs jest dostosowany do twojej konsoli

Dowiedz się jak zarządzać miastami i jak kierować społeczeństwem

  • Bądź rozważny, planuj swe działania mądrze i ucz się jak zarządzać dobrami.
  • Spełniaj potrzeby swoich obywateli i troszcz się o nich

Ciesz się przyjazną, spokojną, rodzinną rozrywką

  • Zrelaksuj się i zbuduj własne miasta w bogatym i rządzonym pokojem świecie.
  • Graj z przyjaciółmi albo ze swoją rodziną - towarzysze zabawy pomogą Ci stworzyć własny, niepowtarzalny świat.
327282704520121220
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)