Ubisoft wyda jeszcze jedną dużą grę do marca 2019

Strona głównaUbisoft wyda jeszcze jedną dużą grę do marca 2019
18.05.2018 18:30
Ubisoft wyda jeszcze jedną dużą grę do marca 2019

Co to będzie? Asasyn? Asasyn? Oby Asasyn!

Dobra, moja miłość do Asasyna jest trochę niepoważna, nie da się ukryć. Jestem chyba jedną osobą w Polygamii, która ceni i lubi nawet Syndicate (chyba że resztę zastraszył Bartek - jeżeli tam jesteście, nie bójcie się!). Ale naprawdę nie miałbym nic przeciwko wydaniu nowej części serii w ciągu najbliższych 10 miesięcy.

Jest to o tyle możliwe, że jak dowiadujemy się z raportu finansowego Ubisoftu za miniony rok podatkowy, firma do końca marca 2019 planuje wydanie trzech dużych, wysokobudżetowych gier (czasami brzydko nazywanych „grami AAA”). O dwóch z nich już wiemy - mają to być The Crew 2 i The Division 2. A jaka będzie trzecia?

325532333380024284

Wiele zdaje się wskazywać na to, że tą tajemniczą grą będzie Watch Dogs 3. Jak zwraca uwagę PC Gamer, Ubisoft zajawiał już taką możliwość żartem na Prima Aprilis, kiedy to na stronie Uplay pojawiła się „konsola administratora”, pozwalająca użytkownikom poudawać, że gdzieś się włamują i uzyskać dostęp do nieczytelnej listy niewydanych gier.

Wskazówka pojawiła się również w mobilnej aplikacji Ubisoftu, wbudowany w którą asystent głosowy jeszcze niedawno na pytanie o kontynuację Watch Dogs odpowiadał, że „najnowsza wersja wygląda bardzo obiecująco.

Teraz, w świetle informacji o trzeciej grze, której wydanie zaplanowane jest do marca 2019, można śmiało przypuszczać, że mowa jest właśnie o Watch Dogs 3.

Ale ja wciąż będę miał nadzieję na tego Asasyna.

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)