Ubisoft stworzyło grę na Wii U, której prawdopodobnie nigdy nie wyda

Ubisoft stworzyło grę na Wii U, której prawdopodobnie nigdy nie wyda
11.02.2015 17:35
Ubisoft stworzyło grę na Wii U, której prawdopodobnie nigdy nie wyda
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Powód? Konsola Nintendo jest za mało popularna. Podejrzenie? Gra jest za słaba.

CEO Ubisoftu, Yves Guillemot, zdradził w zeszłym roku, że studio skończyło grę na Wii U, która czeka teraz na większą popularność konsoli. Ekipa Unseen64 - zajmująca się na co dzień odgrzebywaniem zarzuconych lub nieopublikowanych projektów gier - odkryła niedawno, czym jest wspomniany tytuł. Stworzyło go studio Ubisoft Paris odpowiedzialne m.in. za Just Dance i... Cóż, obejrzyjcie ten krótki materiał:

Jak widzicie, Know You Friends to gra, za którą nikt raczej nie powinien płakać. Utrzymana w niezbyt atrakcyjnym, kolażowym stylu miała być imprezowym tytułem, w którym gracze odpowiadaliby na niezręczne pytania dotyczące innych uczestników zabawy.

O jakich niezręcznych pytaniach mówimy? Ano takich w rodzaju "Do czego byłbyś zdolny z miłości podczas upojnej, dusznej nocy?" albo zadaniach w stylu wybrania trzech przedmiotów idealnych do zmysłowych przyjemności. Byłyby też oczywiście mniej seksualne zagadnienia: co ktoś robi, aby się odstresować, co ktoś robi, kiedy jest pijany albo... czy tortury powinni być akceptowalne w trudnych sytuacjach. ESRB oceniło grę jako odpowiednią dla nastolatków.

Żałujecie, że być może nigdy nie przyjdzie Wam zagrać w Know Your Friends? Wydaje mi się, że tytuł odstrasza wizualnie, a sam temat niezręcznych pytań/rozmów na imprezie znacznie lepiej sprawdza się bez pośrednictwa gry. Co ważne, nie ogranicza nas wtedy pula pospolitych odpowiedzi... I pospolitych pytań.

Kto wie, może Ubisoft doszedł po czasie do podobnych wniosków? Niewykluczone jednak, że Know Your Friends zobaczymy jeszcze kiedyś na sklepowych półkach.

[źródło: Eurogamer]

Patryk Fijałkowski

326984739133741098
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)