Ubisoft stworzyło grę na Wii U, której prawdopodobnie nigdy nie wyda

Ubisoft stworzyło grę na Wii U, której prawdopodobnie nigdy nie wyda

Ubisoft stworzyło grę na Wii U, której prawdopodobnie nigdy nie wyda
marcindmjqtx
11.02.2015 17:35, aktualizacja: 05.01.2016 15:16

Powód? Konsola Nintendo jest za mało popularna. Podejrzenie? Gra jest za słaba.

CEO Ubisoftu, Yves Guillemot, zdradził w zeszłym roku, że studio skończyło grę na Wii U, która czeka teraz na większą popularność konsoli. Ekipa Unseen64 - zajmująca się na co dzień odgrzebywaniem zarzuconych lub nieopublikowanych projektów gier - odkryła niedawno, czym jest wspomniany tytuł. Stworzyło go studio Ubisoft Paris odpowiedzialne m.in. za Just Dance i... Cóż, obejrzyjcie ten krótki materiał:

Jak widzicie, Know You Friends to gra, za którą nikt raczej nie powinien płakać. Utrzymana w niezbyt atrakcyjnym, kolażowym stylu miała być imprezowym tytułem, w którym gracze odpowiadaliby na niezręczne pytania dotyczące innych uczestników zabawy.

O jakich niezręcznych pytaniach mówimy? Ano takich w rodzaju "Do czego byłbyś zdolny z miłości podczas upojnej, dusznej nocy?" albo zadaniach w stylu wybrania trzech przedmiotów idealnych do zmysłowych przyjemności. Byłyby też oczywiście mniej seksualne zagadnienia: co ktoś robi, aby się odstresować, co ktoś robi, kiedy jest pijany albo... czy tortury powinni być akceptowalne w trudnych sytuacjach. ESRB oceniło grę jako odpowiednią dla nastolatków.

Żałujecie, że być może nigdy nie przyjdzie Wam zagrać w Know Your Friends? Wydaje mi się, że tytuł odstrasza wizualnie, a sam temat niezręcznych pytań/rozmów na imprezie znacznie lepiej sprawdza się bez pośrednictwa gry. Co ważne, nie ogranicza nas wtedy pula pospolitych odpowiedzi... I pospolitych pytań.

Kto wie, może Ubisoft doszedł po czasie do podobnych wniosków? Niewykluczone jednak, że Know Your Friends zobaczymy jeszcze kiedyś na sklepowych półkach.

[źródło: Eurogamer]

Patryk Fijałkowski

326984739737725207
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)