Ubisoft przeprasza za usterki

Ubisoft przeprasza za usterki12.03.2010 15:02
Ubisoft przeprasza za usterki
marcindmjqtx

Gdy pisząc po raz pierwszy o nowych antypirackich zabezpieczeniach Ubisoftu zastanawiałem się, co będzie z systemem, jeśli serwery złapią awarię nie spodziewałem się, że usterka pojawi się już przy premierze pecetowych wersji Assassin's Creed 2 i Silent Hunter 5. Choć przez usterkę mam raczej na myśli "atak hakerów". Bez względu na jej przyczyny Ubisoft postanowił chociaż po części wynagrodzić graczom utrudnienia.

W oficjalnym oświadczeniu firmy czytamy:

Posiadacze gier Assassin's Creed II i Silent Hunter 5 w wersji na PC, którzy doświadczyli niedawnych problemów z połączeniem internetowym z serwerami Ubisoft będą mieli możliwość ściągnięcia ekstra dodatków do gier za darmo.  Celem Ubisoftu jest zaoferowanie klientom jednakowego doświadczenia gry, a udostępnienie darmowego dodatku jest wyrazem oddania firmy Ubisoft dla fanów, szczególnie tych którzy spotkali się z utrudnieniami w ostatnim czasie.  Możliwość ściągnięcia będzie dostosowana indywidualnie do każdego klienta, w zależności od gry i jej edycji. Klienci zostaną wkrótce powiadomieni drogą mailową o szczegółach oferty. Powiedziałbym, że są lepsze sposoby na docenienie fanów niż zmuszanie ich do korzystania z systemu, który nie dość, że komplikuje im życie, to jeszcze nie działa.

Być może przy następnych premierach, Ubisoft ewentualne ataki hakerów będzie miał już wliczone w koszta: gra nie działa na starcie, ale potem dla załagodzenia sytuacji udostępni się jakiś darmowy bonus.

Co dokładnie dostaną gracze na razie nie wiadomo.

327080520075143447
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)