Ubisoft próbuje zadośćuczynić za premierową wersję beta Assassin's Creed Unity

Ubisoft próbuje zadośćuczynić za premierową wersję beta Assassin's Creed Unity

Ubisoft próbuje zadośćuczynić za premierową wersję beta Assassin's Creed Unity
marcindmjqtx
26.11.2014 19:30, aktualizacja: 05.01.2016 15:23

Wszyscy posiadacze gry otrzymają za darmo fabularne DLC Dead Kings. A co z tymi, którzy kupili Season Pass? Bez obaw, dla nich też znajdzie się coś dobrego.

Kolejny rozdział kroniki katastrofy, jaką okazała się premiera Assassin's Creed: Unity rozpoczyna się od listu Yannisa Mallata - CEO oddziałów Ubisoftu w Montrealu i Toronto. Mallat przeprasza za wypuszczenie gry pełnej błędów i zapowiada, że jego ekipa ciągle pracuje i będzie pracować nad poprawą sytuacji. Ale te zapewnienia to nie wszystko.

Karnet na dodatki (season pass) został wycofany ze sprzedaży, a fabularne rozszerzenie Dead Kings zostanie udostępnione każdemu posiadaczowi Unity za darmo.

Co z tymi, którzy kupili karnet w zestawie z grą lub w cyfrowej dystrybucji? Ubisoft nie zwróci Wam pieniędzy. Zamiast tego zaoferuje jedną darmową grę ze swojego katalogu. Będziecie mogli wybrać ją spośród:

  • The Crew
  • Far Cry 4
  • Watch Dogs
  • Assassin's Creed Black Flag
  • Rayman Legends
  • Just Dance 2015

Nie wiemy jeszcze jak dokładnie będzie przebiegać proces, ale na liście znajdujemy świeżutki Far Cry 4 czy The Crew, które dopiero będzie mieć swoją premierę. Pomijając sytuację, która doprowadziła do tego kroku, oferta nie jest zła. Co więcej, jeśli kupiliście karnet, to otrzymacie też grę Assassin's Creed Chronicles: China, którą był reklamowany. W FAQ na stronie Ubisoftu znajdziemy informację o tym, że posiadacze karnetu mogą liczyć również na inne dodatki.

Dobrze, że Ubisoft nie chowa głowy w piasek i nie karmi graczy jedynie kolejnymi zapowiedziami zintensyfikowania prac nad łatkami oraz przeprosinami. Rozdanie nowej przygody za darmo każdemu oraz zaoferowanie posiadaczom karnetu nowej gry odbieram jako potrzebny krok w celu odzyskania przez firmę twarzy. A Wy, co sądzicie o tym ruchu?

PS W polskiej wersji komunikatu brakuje wzmianki o darmowych grach, ale potwierdziliśmy w Ubisofcie, że oferta dotyczy wszystkich krajów

[źródło: Ubi]

Maciej Kowalik, Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)