Ubisoft oficjalnie zapowiada Assassin`s Creed: Brotherhood

Ubisoft oficjalnie zapowiada Assassin`s Creed: Brotherhood

Ubisoft oficjalnie zapowiada Assassin`s Creed: Brotherhood
marcindmjqtx
11.05.2010 18:06, aktualizacja: 12.01.2016 15:26

Co prawda ostatni wyciek ze sklepu GameStop rozwiał już chyba wszystkie wątpliwości, co do tego, że tegoroczna, wieloosobowa odsłona serii Assassin's Creed będzie miała podtytuł Brotherhood, ale teraz mamy już oficjalny komunikat prasowy oraz kilka obrazków. Z dokumentu wynika, że naszym zadaniem będzie zjednoczenie sił bractwa i ostateczne uderzenie na siedzibę Templariuszy w Rzymie. Ezio, nowy przywódca bractwa asasynów, będzie musiał rekrutować i szkolić nowych członków, by stworzyć w stolicy Włoch własną sieć zabójców. Samotna rozgrywka ma potrwać około 15 godzin, ale pamiętajcie, że po raz pierwszy w serii znajdzie się również miejsce dla multiplayera, za który odpowiadać mają ludzie, pracujący przy tym elemencie w Splinter Cell: Chaos Theory. Premiera planowana jest jeszcze na bieżący rok. Może być ciekawie.

Kolejna odsłona Assassin's Creed będzie kontynuacją legendy Ezio. Tym razem bohater przeniesie się do Rzymu a gra po raz pierwszy da nam możliwość rozgrywki w trybie wieloosobowym.

Ubisoft zdradził szczegóły gry Assassin's Creed Brotherhood. Będzie to kolejna odsłona uznanej przez krytykę oraz sprzedającej się w milionach egzemplarzy na całym świecie serii. Premiera gry przewidziana jest na czwarty kwartał 2010 roku na platformy  Xbox 360 , PLAYSTATION 3 oraz PC. Assassin's Creed Brotherhood jest międzynarodową produkcją tworzoną w studiu Ubisoft Montreal, we współpracy ze studiami Ubisoft w Singapurze, Bukareszcie, Quebeku oraz Annecy (odpowiedzialnego za stworzenie trybu wieloosobowego gry Splinter Cell Chaos Theory).

Wrażenia z misji w Assassin's Creed będą silniejsze niż kiedykolwiek. Ezio powraca we wszechpotężnej walce przeciwko Zakonowi Templariuszy. Teraz, jako legendarny Mistrz Asasynów musi udać się w podróż do Rzymu, centrum władzy, chciwości i korupcji, aby dostać się do serca siedziby wroga.  Do pokonania skorumpowanych tyranów będzie potrzebował nie tylko siły, ale przede wszystkim umiejętności współpracy. Ezio będzie dowodził całym Bractwem, które zjednoczy się po jego stronie.  Tylko wspólnym wysiłkiem uda im się pokonać śmiertelnego wroga Assassynów.

Po raz pierwszy, Assassin's Creed Brotherhood będzie oferował, nigdy wcześniej niewidziany poziom rozgrywki wieloosobowej. Gracze będą mogli pomagać samym Templariuszom, używając firmy Abstergo oraz jej wynalazków. Dzięki temu nabędą umiejętności walki Asasynów, aby ich zniszczyć raz na zawsze. W grze będzie można wybrać jedną z wielu unikalnych postaci, z których każda będzie dysponować specjalną bronią oraz technikami walki, aby użyć ich w grze przeciwko innymi użytkownikom na całym świecie w różnych modułach rozgrywki wieloosobowej.

Więcej informacji o Assassin's Creed Brotherhood znajdziesz na: http://www.assassinscreed.com

326987117572417815
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)