Ubisoft nie odpuszcza - startuje kolejna konsolowa beta The Crew

Ubisoft nie odpuszcza - startuje kolejna konsolowa beta The Crew
marcindmjqtx

25.11.2014 12:52, aktual.: 05.01.2016 15:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tym razem otwarta dla każdego.

Powiedzmy sobie szczerze - ten rok obfitował w kulawe premiery i chyba głównie za to zostanie zapamiętany. Przynajmniej w redakcji wydaje nam się, że to właśnie ten moment, w którym świadomośc konsumentów powinna dotrzeć do wniosku, że zamówienia przedpremierowe to zło. Ale o tym jeszcze sobie porozmawiamy przy innej okazji.

The Crew to wyścigi MMO i jedna z ostatnich dużych premier tego roku. Dodajmy, że opóźniona, bo pierwotny plan wydawcy zakładał, że zagramy w listopadzie. Z dwojga złego wybieram opóźnienie, niż premierową wpadkę. I naprawdę przyklaskuję Ubisoftowi, że rozpoczyna kolejne betatesty. Które to już - trzecie, czwarte? Grunt, że otwarte dla wszystkich posiadaczy PS4 czy Xboksa One. Może dzięki temu uda się uniknąć nieprzyjemnych sytuacji na premierze.

Betę z PSN pobierzecie tu. Wersji Xboksowej nie widzę jeszcze w sklepie Microsoftu, ale pewnie niedługo się pojawi. Bawcie się dobrze.

Aha, przed premierą nie pojawią się żadne recenzje. Akurat w tym wypadku nie tylko to rozumiem, ale i pochwalam. The Crew to gra mocno nastawiona na sieć. Nie powinno się recenzować takich tytułów w oderwaniu od publicznych serwerów. Jeśli czegoś nauczyła nas wpadka z Driveclub, to właśnie tego.

Ale pamiętajcie, że nawet jeśli beta się Wam spodoba, to nie musicie rzucać pieniędzmi w Ubisoft od razu. Lepiej poczekać i zobaczyć, jak gra będzie działała po premierze. Czyli w sumie już niedługo. Gra trafi do sklepów 2 grudnia.

[źródło: Ubi]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także