Ubisoft nie miał czasu na ukrycie zwłok

Splinter Cell: Conviction było dobrą grą, choć w moim odczuciu fana serii niezbyt dobrym Splinter Cellem. Jeżeli tak jak ja zastanawialiście się, czemu w grze zabrakło ukrywania ciał przeciwników, to odpowiedź jest prosta: zabrakło na to czasu.

Ubisoft nie miał czasu na ukrycie zwłok
marcindmjqtx

06.07.2010 | aktual.: 06.01.2016 17:00

Tak przynajmniej stwierdził w wywiadzie dla "Xbox World 360" Maxime Beland, dyrektor kreatywny kierujący pracami nad ostatnimi przygodami Sama. Czasu miało także nie starczyć na "porwania", czyli zdolność Sama do złapania przeciwnika z ukrycia i zaciągnięcia go w ciemne miejsce.

Co jest nieco dziwnym stwierdzeniem, bo to akurat można było w Conviction zrobić. Fakt, że w ramach używania wroga jako żywej tarczy, ale zawsze.

Przypomnijmy, że świat dowiedział się o pracach nad nowymi przygodami Sama w 2006 roku - przez ten czas projekt przechodził kilka wcieleń, to polegające na ukrywaniu się w tłumie poszło do kosza kosztem nowej serii Ubisoft: Assassin's Creed. Trochę czasu na zaimplementowanie tych rzeczy było.

Porywanie niewinnych strażników i ukrywanie ich ogłuszonych ciał być może, zdaniem Belanda, trafi do następnej części gry. Przy okazji mogliby pamiętać o: szpagacie, cichym przesłuchiwaniu, mapie i przede wszystkim...  gwizdaniu. Nowe gogle mogą zostać.

[via CVG]

Konrad Hildebrand

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościubisoftsplinter cell
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.