Ubisoft nie komentuje plotek dotyczących daty premiery The Division

Strona głównaUbisoft nie komentuje plotek dotyczących daty premiery The Division
08.01.2014 13:03
Ubisoft nie komentuje plotek dotyczących daty premiery The Division
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Gra znalazła się na naszej redakcyjnej liście gier, na które liczymy w bieżącym roku. Może trzeba będzie wpisać ją na podobne zestawienie za 12 miesięcy...

Póki co żadne oficjalne ogłoszenie nie miało miejsca i każdy rozdzierający szaty nad "pewnym" przełożeniem premiery gry na 2015 rok robi z igły widły. Źródłem plotki jest opublikowany przez szwedzki Game Reactor rzekomy komentarz jednego z pracowników studia Massive:

Fakt, że Ubisoft zapowiedział grę na 2014 rok jest śmiechu warty, jeśli mam być szczery. W żaden sposób nie uda nam się wypuścić The Division w tym roku. Zdaniem autora tych słów właściwe prace nad grą dopiero się rozpoczęły.

Dziennikarze zapytali rzecz jasna rzeczników francuskiego wydawcy o to, czy powinni wypisać The Division z listy tegorocznych premier. Ubisoft zasłania się jednak polityką nie komentowania żadnych plotek i spekulacji. Nie oznacza to ani potwierdzenia, ani zaprzeczenia - firma nie mówi po prostu nic. Microsoft wpisał z kolei The Division na listę gier, w które w 2014 roku zagramy na Xbox One, w swojej notce o trzech milionach sprzedanych konsol. Jeśli Ubisoft faktycznie opóźni premierę, to wywinie firmie małego figla.

Czy przełożenie premiery byłoby dla was wielką stratą? Czekacie z kupnem konsol nowej generacji na The Division?

[źródło: Eurogamer]

Maciej Kowalik

326842295217903658
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)