Ubisoft musiał skrócić Assassin`s Creed 2

Po odkryciu przez Ubisoft kart odnośnie dodatków do Assassin's Creed 2 coś się we mnie zagotowało. Nie mam nic przeciwko dodatkom, nie przeszkadza mi również, gdy są one tworzone równolegle z grą, choć wiadomo, że zawsze chcielibyśmy więcej zawartości za tę samą cenę. Jednak, gdy firma chce sprzedać mi dwa rozdziały ewidentnie wycięte z gry, to moja cierpliwość zwyczajnie się kończy. Patrice Desilets powiedział serwisowi Kotaku, jak to z tym wycięciem było.

Ubisoft musiał skrócić Assassin`s Creed 2
marcindmjqtx

Z jego słów wynika, że nie chodziło o zwykłą żądzę pieniądza, a o presję czasu:

Poczułem, że mamy zbyt wiele rzeczy do zrobienia i skończenia, więc powiedzieliśmy sobie "Ok, weźmiemy zaplanowane rozdziały i zrobimy z nich dodatek. To zmniejszy stres w ekipie i pozwoli dać fanom Assassin's Creed coś więcej."[...]Wydaje mi się, że daliśmy im [graczom] tyle zabawy, że nie mogą powiedzieć, że jesteśmy im coś winni Ciekawe ujęcie tematu. Zwłaszcza z tym dawaniem graczom "czegoś więcej"... Jasne, rozumiem, że Patrice i jego koledzy musieli realistycznie spojrzeć na szanse ukończenia prac, ale czy to uprawnia do wyciągania rąk po pieniądze, za zawartość, która miała znaleźć się w grze? To nie nasza wina, że Ubisoft nawalił.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomości360ubisoft
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.