Ubisoft bada grunt pod sequele Assassin's Creed 3

Ubisoft bada grunt pod sequele Assassin's Creed 3
29.11.2012 11:06
Ubisoft bada grunt pod sequele Assassin's Creed 3
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Kolejna gra w przyszłym roku? Kooperacja?

Internetowe badanie opinii, w których wydawca sonduje różne możliwości dla swojej gry to nic nowego. To także na ich podstawie może potem twierdzić, że zażyczyliśmy sobie jakiegoś elementu. Ubisoft rozesłał do graczy ankietę, w której zadał im kilka pytań na temat Assassin's Creed 3 i  pomysłów na przyszłość serii.

Pojawia się między innymi bliska memu sercu kwestia kooperacji.

fot.TheGamingLiberty

Wydawca nie pyta jednak o to, czy chcielibyśmy zobaczyć w grze tryb, w którym współpraca byłaby kluczowa do osiągnięcia sukcesu. Zamiast tego prosi o ocenę naszego zainteresowania możliwością dołączenia do gry drugiego gracza, który pomógłby nam w trybie solo. Czy ktoś kiedykolwiek znalazł się w Assassin's Creed 1,2 lub 3 w takich opałach, że potrzebował pomocy? No właśnie...

Pada też pytanie o to, czy kupilibyśmy kolejne Assassin's Creed, gdyby ukazało się w przyszłym roku. Ubisoft już kilka miesięcy temu bronił wydawania kolejnych części rok w rok, argumentując, że nie chodzi o czas, a o jakość. Tomek, chyba największy fan serii w redakcji, po zrecenzowaniu "trójki" wywiesił białą flagę, powiedział, że ma dość i nie chce sequela za rok, tylko prawdziwych zmian. Ja założę się, że takowy dostaniemy, bo to szansa na łatwą kasę przed zmianą technologii, związaną z przejściem na nową generację. A co wy odpowiedzielibyście na to pytanie?

Maciej Kowalik

327022007873591338
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)