Tytuł Interaktywnego Mistrza Świata FIFA 2009 jest w zasięgu Twojej ręki!

Strona głównaTytuł Interaktywnego Mistrza Świata FIFA 2009 jest w zasięgu Twojej ręki!
10.02.2009 20:57
Tytuł Interaktywnego Mistrza Świata FIFA 2009 jest w zasięgu Twojej ręki!
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Electronic Arts podesłało nam informację o eliminacjach do turnieju FIFA Interactive World Cup, które odbędą się już 21 lutego, w Warszawie. W rozwinięciu możecie przeczytać jej pełną treść, a potem zastanowić się nad ewentualnym udziałem. Na treningi zostało jeszcze trochę czasu.

bESvYFEB

Tegoroczna polska edycja FIFA Interactive World Cup rozgrywana w grę FIFA 09 na PLAYSTATION 3 i najnowszych modelach SONY BRAVIA jest wydarzeniem, na które czekają fani wirtualnej piłki nożnej. Zwycięzca polskich eliminacji będzie reprezentował nasz kraj podczas Wielkiego Finału FIWC 2009. W nagrodę otrzyma, dla siebie oraz osoby towarzyszącej, opłacone bilety na podróż do Barcelony, gdzie 2 maja obędzie się Wielki Finał FIWC 2009. Organizatorzy pokrywają także koszty pobytu w Barcelonie. Polak zmierzy się w Wielkim Finale z osiemnastoma zwycięzcami rozgrywek krajowych oraz trzynastoma zawodnikami wyłonionymi on-line. Nagrodą główną w Wielkim Finale jest 20 tysięcy dolarów oraz samochód Kia Soul. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają czeki odpowiednio na pięć i tysiąc dolarów.

Aby zostać Reprezentantem Polski i pojechać do Barcelony, należy wziąć udział w eliminacjach, które odbędą się 21 lutego w warszawskiej Arenie Ursynów. Do turnieju mogą przystąpić wszyscy, wystarczy zapisać się w punktach rejestracyjnych w dniu turnieju, w godzinach 8.30 - 11.00. Każdy uczestnik w momencie rejestracji będzie zobowiązany do zapoznania się z regulaminem turnieju i jego podpisania.

Mecze rozpoczną się etapem wstępnych eliminacji, do których może przystąpić każdy zarejestrowany zawodnik. Zwycięzcy poszczególnych pojedynków przejdą do etapu zaawansowanego, w którym 192 zawodników będzie walczyło o udział w 1/8 finału. W półfinałowych rozgrywkach spotka się 6 graczy, by wyłonić dwóch najlepszych zawodników. To oni zagrają w decydującym meczu o bilet do Barcelony.

bESvYFED

W fazie wstępnych eliminacji uczestnik może wziąć udział kilkukrotnie. Wystarczy dokonać ponownej rejestracji. Startujący powinni zgłosić się do sędziego 5 minut przed wyznaczonym czasem rozgrywki. Gracze, którzy nie stawią się punktualnie zostaną zdyskwalifikowani, a ich przeciwnicy przejdą do następnej rundy z wynikiem 2:0. Zawodnicy muszą pamiętać, że połowa rozgrywanego meczu to 5 minut, a 6 minut podczas rozgrywek na poziomie ćwierćfinału, półfinału oraz finału. Każdy jest więc zobowiązany do pilnowania swojej kolejki, a po meczu do przekazania wyników arbitrowi, znajdującemu się w strefie rozgrywek.

327150798222350378
Udostępnij:
bESvYFEN
Komentarze (0)
bESvYFFz