Tymczasem w pecetowym Arkham Knight, Batman dalej nie domaga...

Napisałbym, że to przestało być śmieszne, gdyby tylko w jakimkolwiek momencie cyrku trwającego od czerwca pojawił się choćby cień humoru.

Tymczasem w pecetowym Arkham Knight, Batman dalej nie domaga...
marcindmjqtx

Batman: Arkham Knight na PC było skandalicznie niedopracowane w dniu czerwcowej premiery - do tego stopnia, że zostało usunięte z półek sklepowych, a gracze mogli zwracać grę z pełną refundacją. Łatanie biednego Bruce'a Wayne'a trwało aż cztery miesięce, więc wszyscy oczekiwali, że po ponownym wprowadzeniu Arkham Knight do sprzedaży Nietoperz będzie lśnił od deszczu Gotham i chodził płynniej niż woda ściekająca z rynien miasta.

No cóż, okazuje się, że nie. Co szwankuje? Na Windowsie 7 grę trzeba restartować co jakiś czas, bo nie radzi sobie z plikami tymczasowymi zapisanymi na dysku. Czy lepiej jest zatem na Windowsie 10? Niestety nie - aby cieszyć się płynnymi doświadczeniami, od graczy korzystających z tego systemu wymagane jest absurdalne 12GB RAM-u. Poza tym pecetowy Arkham Knight wciąż nie ma oficjalnego wsparcia dla SLI i Crossfire, a gracze zgłaszają wiele innych usterek w rodzaju spadków animacji, zacinających się przerywników filmowych czy całkowitych zawieszeń gry.

Źle się dzieje w Gotham, oj, źle, i nie trzeba do tego nawet "pomocy" Jokera czy Pingwina. Owszem, pojawiają się też głosy, że jest poprawa względem czerwcowej premiery, ale na Steamie wciąż napływa więcej negatywnych recenzji. Wściekłość graczy sięga tam zenitu i wynika z niej, że Batman: Arkham Knight na PC wciąż nie jest taki, jaki być powinien. Uważajcie zatem, jeśli planowaliście kupno.

Patryk Fijałkowski

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.