Tylko u nas: pierwszy rozdział Dragon Age: Powołanie i konkurs

Tylko u nas: pierwszy rozdział Dragon Age: Powołanie i konkurs16.03.2010 15:48
Tylko u nas: pierwszy rozdział Dragon Age: Powołanie i konkurs
marcindmjqtx

Premiera zarówno Dragon Age: Powołanie (książki) i Dragon Age: Przebudzenie (dodatku do gry) już w ten piątek. W związku z tym mamy dla Was dwie atrakcje. Pierwsza z nich to rozdział nowej powieści osadzonej w świecie Dragon Age i konkurs, w którym można będzie wygrać dodatek do gry.

Poprzedni tom o podtytule Utracony Tron zaczynał się od słów - "Uciekaj, Maricu". No i Maric uciekał. Tym razem swoją przygodę z książką zaczniemy od poznania losów Duncana, który jeszcze rok temu był więźniem, a teraz już nim nie jest. No ale to już przeczytacie sobie sami. Plik do pobrania stąd.

A co z konkursem? Jest bardzo prosty. Chcemy zobaczyć Waszych Szarych Strażników. Czekamy na fotki Waszych postaci z gry. Wklejcie je w specjalnie przygotowany wątek na naszym forum. Zgłoszenia przyjmujemy w trzech kategoriach - mężczyzna, kobieta i nieludź do czwartku 18 marca do godziny 17:00. Nie zapomnijcie w swoim poście zaznaczyć w której kategorii zgłaszacie swoją postać.

Z nadesłanych zdjęć wraz z Electronic Arts wybierzemy 3 w każdej z kategorii. Z wybranych postaci to wy wyłonicie zwycięzcę w ankiecie, która pojawi się na stronie 18 marca o godzinie 19:00. Głosować będzie można do piątku - 19 marca do godziny 17:00. Główną nagrodą jest dodatek Przebudzenie (na wybraną przez zwycięzcę platformę, zarówno w wersji cyfrowej, jak i na płycie), dwie pozostałe osoby otrzymają gadżety związane z grą.

Powodzenia i czekamy na Wasze fotki.

327079910223341847
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)