Tylko 20 procent graczy zobaczy zakończenie nowego Hitmana

Tak przynajmniej wynika z szacunków. A czy matematyka może się mylić?

Tylko 20 procent graczy zobaczy zakończenie nowego Hitmana
marcindmjqtx

Tore Blystad, jeden z głównych twórców Hitman: Absolution, wyznał ostatnio, że z ich wewnętrznych wyliczeń wynika, iż tylko 20 procent graczy zobaczy ostatnią misję w tej grze.

To okropna świadomość. Ludzie, którzy pracują nad grą są przez to naprawdę, naprawdę smutni, powiedział. Dodał, że nawet jeśli przeciętny gracz ukończy Hitmana, to pewnie i tak zrobi to tylko raz. A z jego punktu widzenia jest to produkcja przeznaczona na kilkukrotne przechodzenie i odkrywanie rozmaitych ukrytych możliwości.

Nie znamy metodologii jaką wykorzystano w tych szacunkach, ciężko więc ocenić ich trafność. Ale to w sumie dobre pytanie - czy jako gracz powinienem kończyć każdy tytuł, który kupię? Nie ma przecież takiego przymusu. Jeśli pobawię się nim przez parę godzin i odstawię na półkę, bo już mi się znudził, ale jestem w sumie usatysfakcjonowany tym, co dostałem, to co w tym złego?

Swoją drogą - w tej dosyć antycznej już wiadomości pisaliśmy o tym, że aż 30 procent graczy w Call of Duty 4 nigdy nie uruchomiło nawet pierwszej misji. No, ale to jednak gra z trybem sieciowym, więc trochę inna historia.

[via eurogamer]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.