Tworzysz grę, która może podbić świat? Zgłoś się do konkursu WGK Developers Showcase

Strona głównaTworzysz grę, która może podbić świat? Zgłoś się do konkursu WGK Developers Showcase
30.07.2014 17:41
Tworzysz grę, która może podbić świat? Zgłoś się do konkursu WGK Developers Showcase
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDZBTPPG

W ubiegłym roku laureatami konkursu zostali autorzy SUPERHOT, dziś zna ich każdy. Więc z tym podbijaniem świata to wcale nie taka duża przesada.

bDZBTPOZ

W tym roku konferencja WGK odbędzie się 6 i 7 września w Gdańsku. To głównie impreza dla branży - pomagająca nawiązać nowe kontakty, pokazać nad czym aktualnie pracujemy i posłuchać wystąpień innych twórców gier. Wiemy już, że w trakcie tegorocznej edycji głos zabiorą m.in. Piotr Iwanicki (SUPERHOT), Sos O. Sosowski (McPixel) oraz Michał Hrydziuszko i Adrian Perdjon z warszawskiego studia motion capture mocap.pl. To oczywiście dopiero początek - lista gości będzie dłuższa.

Jednym z punktów programu konferencji będzie konkurs dla niezależnych deweloperów. Przyznane zostaną dwie nagrody - nagroda jury, wręczana przez Prezydenta Miasta Gdańska, oraz nagroda publiczności. Obie o wartości 5 tysięcy złotych. Jak zgłosić chęć uczestnictwa w konkursie?

Wszyscy deweloperzy zainteresowani udziałem w konkursie mogą zgłaszać swoje projekty na adres indie@wgk.gd. Zgłoszenia przyjmowane są nie później niż do 15 sierpnia. W zgłoszeniu koniecznie musi się znaleźć opis gry, kilka screenshotow oraz film (link) prezentujacy gameplay. 18 sierpnia na Facebookowym profilu konferencji ogłoszone zostaną projekty, które zostały przyjęte do konkursu.

bDZBTPPb

Więcej informacji o konferencji WGK znajdziecie na jej oficjalnej stronie.

[źródło: informacja prasowa]

Redakcja

326938824742098986
bDZBTPPX