Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Twórcy zeszłorocznego Heaven’s Vault zagłębią się w legendy arturiańskie

Strona głównaTwórcy zeszłorocznego Heaven’s Vault zagłębią się w legendy arturiańskie
05.02.2020 15:00
Twórcy zeszłorocznego Heaven’s Vault zagłębią się w legendy arturiańskie
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDSbctxO

Dość marna zapowiedź, ale wiemy przynajmniej, czego się spodziewać.

bDSbctxh

Inkle Studios znane przede wszystkim z przygodówki 80 Days i zeszłorocznej, niezależnej perełki Heaven’s Vault, w której śledzimy losy ekspertki od starożytnych języków zapowiadają swój nowy projekt. No, może zapowiadają to za dużo powiedziane, bowiem na razie mamy tylko jednego tweeta z dość niejasnym przekazem, ale daje on przynajmniej pojęcie o realiach, w jakich będzie rozgrywała się gra.

Na początku stycznia, w jednym z Rozchodniaczków wspominałem o poście studia, w którym została wymieniona między innymi Brytania, miecze i lasy, jednak dopiero pod koniec zeszłego miesiąca sytuacja rozjaśniła się na tyle, by stwierdzić, gdzie będzie się rozgrywać kolejna gra tego studia. Legendy arturiańskie to dość wdzięczny, choć mało eksploatowany temat w naszym medium (na szybko nie jestem sobie w stanie przypomnieć żadnej ciekawszej produkcji), ale wygląda na to, że francuskie Inkle podejdzie do tego w poważny sposób.

Nie wiele nam to mówi, ale zdecydowanie jest na co czekać, zwłaszcza, że deweloperzy słynął z ciekawie opowiadanych historii i charakterystycznego, bardzo ulotnego stylu graficznego, który był dopracowywany w ramach pracy nad kolejnymi, coraz to bardziej wymagającymi tytułami.

bDSbctxj

Zobaczymy, co przyniosą pierwsze zwiastuny, ale po Heaven’s Vault, mam do tego studia duże zaufanie i ze zniecierpliwieniem będę wypatrywał ich następnej gry.

Bartek Witoszka

bDSbctyf