Twórcy zdradzili szczegóły popremierowego wsparcia Rage 2

Twórcy zdradzili szczegóły popremierowego wsparcia Rage 2

Twórcy zdradzili szczegóły popremierowego wsparcia Rage 2
Krzysztof Kempski
13.05.2019 08:00

Będą nowe bronie, pojazdy, misje i... nowe kody.

Premiera Rage 2 odbędzie się już jutro, a tymczasem twórcy podzielili się informacjami na temat wsparcia produkcji po premierze. Koprodukcja Avalanche Studios i id Software dostanie po premierze dwa płatne dodatki - oraz sporo darmowej drobnicy. Bardzo intensywne mają być zwłaszcza pierwsze 4 miesiące obecności na rynku. Na końcówkę roku przygotowano wyraźnie mniej nowinek, ale niewykluczone, że tytuł będzie rozbudowywany jeszcze w 2020. Już w maju do gry trafią nowe wyzwania, skórki do broni, a także nowy event.

Obraz

Podobnie wyglądać będzie czerwiec, kiedy to gracze dostaną możliwość, by zasiąść za sterami Mecha. Ciekawie brzmi również obietnica dorzucenia do gry nowych kodów. Avalanche zdecydowało się bowiem pójść w ślady Rockstara i umożliwić nam np. odpalenie God Mode. Jak widać jednak, nie wszystkie atrakcje będą tu dostępne na premierę. Ciekawe, czy nowe cheaty zaskoczą nas kreatywnością... Co najważniejsze, większość z tych nowinek (poza fabularnymi DLC) będzie całkowicie darmowa.

Pierwszy płatny dodatek zadebiutuje natomiast już w lipcu - i zapowiada się, że będzie całkiem rozbudowany... Rise of the Ghosts będzie rozgrywać się na nowej mapie, a gracz zmierzy się w nim z frakcją niewystępującą w podstawowej wersji. Będzie też oczywiście więcej pojazdów, broni i umiejętności. Podobnie rozbudowany ma być drugi dodatek, którego dokładna data debiutu nie została jeszcze ogłoszona - ukaże się w późniejszym terminie, do końca 2019 roku. Szczegółowy plan znajdziecie na dołączonej do wpisu grafice.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)