Twórcy World of Tanks wystrzelili czołg na orbitę. Tak, to promocja nowego trybu gry

Twórcy World of Tanks wystrzelili czołg na orbitę. Tak, to promocja nowego trybu gry
Barnaba Siegel

24.03.2021 10:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W World of Tanks Blitz rozpoczyna się miesiąc kosmicznych wyzwań z nowymi trybami i licznymi nagrodami, a Wargaming posłało z wyrzutni model czołgu Cromwell B w kosmos.

Zacznijmy od tego drugiego, bo pewnie parę osób kliknęło głównie po to, aby zobaczyć to na własne oczy. Znany z "World of Tanks" czołg, a konkretnie jego model w skali 1:32, faktycznie został posłany aż na orbitę. Oczywiście to żaden wielki wyczyn, na granicę stratosfery wysyłano nawet chleb czosnkowy, ale zawsze jest miło popatrzeć na takie eksperymenty.

A co w samym "World of Tanks Blitz"? Najważniejsza informacja to dwa "stare nowe" tryby. Od 31 marca do 4 kwietnia powraca "Burning Games", a miedzy 12 a 18 kwietnia rozegramy bitwy w nowej wersji trybu grawitacyjnego, w którym czołgi skaczą i prowadzą działania w powietrzu.

Oprócz tego od 25 marca do 5 kwietnia Wargaming wprowadza wydarzenie Galaxy Riches, w którym będzie można wygrać unikatowe przedmioty w grze, wymienialne na kredyty, konta premium i mnożniki. Z kolei od 9 do 16 kwietnia w wydarzeniu Sheridan Rocket będzie można zdobyć unikatowy czołg z pociskami - Sheridan Missile Tank.

  • World of Tanks Blitz
  • World of Tanks Blitz
  • World of Tanks Blitz
  • World of Tanks Blitz
  • World of Tanks Blitz
  • World of Tanks Blitz
[1/6] World of Tanks BlitzŹródło zdjęć: © Wargaming
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)