Twórcy Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 przedstawili wampirze zdolności jednego z klanów

Twórcy Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 przedstawili wampirze zdolności jednego z klanów
Krzysztof Kempski

25.04.2019 20:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejne klany zostaną ujawnione w najbliższych tygodniach.

Paradox powoli zaczyna odsłaniać kolejne karty dotyczące Vampire: The Masquerade Bloodlines 2. Tym razem nowy materiał promocyjny skupia się na jednym z wampirzych klanów oraz jego zdolnościach. Akcja gry rozgrywać będzie się w ojczyźnie grunge'u Seattle, które zamieszkiwane jest przez pięć zróżnicowanych odmian wampirów. Ich różnorodność była ważną cechą oryginału i tak samo będzie tym razem. W kolejnych tygodniach Paradox zamierza przedstawiać kolejne rasy.

Tym razem padło na przedstawicieli Thinblood, takiego trochę wampirzego plebsu. Wybierając przedstawiciela tej rasy znajdziemy się na samym dnie hierarchii społecznej. W zamian za to zyskamy jednak ciekawe umiejętności. Grając "cienkokrwistym" będziemy mogli wybrać pomiędzy panowaniem nad stadem nietoperzy, korzystać z telekinezy (także do bezpośredniego atakowania wrogów) lub wesprzeć się mgłą. Oślepi ona przeciwników i spodoba się głównie tym graczom, którzy lubią się skradać. Każdy z pięciu klanów zaoferuje przy tym odmienne zdolności.

Clan Introduction - Thinbloods - Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Wygląda więc na to, że przy Vampire spędzić będzie można sporo czasu. Już jednorazowe przejście ma według deklaracji twórców zajmować 25-30 godzin, a kolejne będą wyglądać nieco inaczej pod kątem gameplayu. Premiera gry niestety dopiero w 2020 roku. Ostrzyć na niego kły mogą sobie posiadacze PC, PS4 i Xboksa One.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)