Twórcy The Walking Dead ogłosili daty premier kolejnych odcinków

Strona głównaTwórcy The Walking Dead ogłosili daty premier kolejnych odcinków
16.08.2018 13:19
Twórcy The Walking Dead ogłosili daty premier kolejnych odcinków
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Jak dobrze pójdzie, seria trafi na zasłużony odpoczynek jeszcze w tym roku.

14 sierpnia wystartował ostatni już sezon The Walking Dead od Telltale. Po sześciu latach przygody Clementine dobiegną końca. Wydane ostatnio Done Running jest jednak dopiero pierwszym z czterech odcinków finałowego sezonu. Za pośrednictwem Twittera developerzy poinformowali o tym, kiedy możemy spodziewać się kolejnych epizodów. Premiera następnego będzie mieć miejsce już 25 września, kolejnego 6 listopada, natomiast faktyczne pożegnanie z serią nastąpi 18 grudnia. Daty podane dokładnie co do dnia, ale Telltale nie wyklucza jeszcze drobnych opóźnień.

Jak wypada zdaniem mediów rozdział otwierający The Final Season? Patrząc na pierwsze recenzje zdania są dość podzielone. Nie brakuje dziewiątek, ale jednocześnie spora grupa recenzentów jest już wyraźnie zmęczona wałkowaną w kółko formułą rozgrywki. Przypomnijmy, że prawdziwy skok technologiczny planowany jest dopiero w kolejnych grach firmy. W tekstach pojawiają sie też zarzuty, że początek kolejnego sezonu niczym nie zaskakuje, ale to przecież dopiero 1/4 gry.

Pierwszy rozdział nowego The Walking Dead można poza tym częściowo zaliczyć sięgając po wersję demo. Sam co prawda nie dobrnąłem do końca i odinstalowałem je tuż po tym, jak zawiesiło mi konsolę, ale z drugiej strony było to akurat w dość upalny dzień. Poza tym od około tygodnia demo znajdziecie również na Steamie. Jeżeli natomiast chcecie zagrać, a z różnych powodów nie macie save'a z poprzedniczek, chciałbym jeszcze polecić wam Story Builder, gdzie prześledzimy historię z poprzedniczek i odtworzymy własne wybory, które można następnie przenieść do pełnej wersji.

Krzysztof Kempski

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)