Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Twórcy The Forest ogłosili kiedy gra opuści wczesny dostęp

Strona głównaTwórcy The Forest ogłosili kiedy gra opuści wczesny dostęp
10.04.2018 13:07
Twórcy The Forest ogłosili kiedy gra opuści wczesny dostęp
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDICorxO

Cuda czasami się jednak zdarzają.

bDICorxh

The Forest przez lata był wytykany palcami jako symbol nieudolności Early Accessu. Pomimo wcale nienajgorszej jakości, przeczył idei wczesnego dostępu, który powinien służyć raczej do nadawania grze ostatecznych szlifów. W premierę survivalu autorstwa Endnight Games wielu przestało wierzyć już dawno w trakcie czteroletniego pobytu produkcji we wczesnym dostępie.

O zbliżającym się wydaniu finalnej wersji twórcy wspominali już od jakiegoś czasu, teraz wiemy już jednak kiedy się ukaże. Premiera nastąpić ma 30 kwietnia. Z „debiutem” tytułu wiąże się też nowa cena 19,99 dolarów, która zacznie obowiązywać od dnia premiery. Teraz to 14,99, jeżeli więc wciąż jej nie macie, jest jeszcze trochę czasu żeby oszczędzić.

325537541044647900

Nie znaczy to oczywiście, że Forest było grą złą. Wręcz przecwinie, przez lata obecności na rynku dorobiło się wiernej społeczności. Całość mocno też się w tym czasie rozwinęła. Na bieżąco aktualizowano choćby silnik graficzny. Sam nie mogłem poznać gry, gdy odpaliłem ją po dwóch latach przerwy.

325537541044778972

Krzysztof Kempski

bDICoryf