Twórcy The Division 2 ujawnili, co znajdzie się w otwartej becie tytułu

Twórcy The Division 2 ujawnili, co znajdzie się w otwartej becie tytułu

Twórcy The Division 2 ujawnili, co znajdzie się w otwartej becie tytułu
Krzysztof Kempski
04.02.2019 15:22

Podobnie jak w przypadku Anhtema, będzie co porobić. Oby tylko wszystko działało też nieco lepiej.

Beta The Division 2 już za rogiem, pobawimy się jeszcze przed końcem tygodnia. Serwery gry zaczną zapełniać się już w czwartek 7 lutego i potrwają do soboty. Ubisoft zdecydował się przybliżyć graczom, co dokładnie znajdą w próbnej wersji. Przede wszystkim do gry trafią dwie główne misje, osadzone w siedzibie Grand Washington Hotel oraz w Jefferson Trade Center. Oprócz tego do gry trafi też parę aktywności w otwartym świecie, w tym 5 side questów i aktywności pokroju kontrolowania punktów na mapie.

Obraz

Nie zabraknie również Dark Zone, stref PVP oferujących dodatkowe aktywności i będących w poprzedniczce formą endgame'u. Podczas bety gracze będą mogli przetestować jedną strefę (docelowo pojawią się też dwie inne), a także wziąć udział w rozgrywce PVP. Dostępny będzie tryb Skirmish. Dodatkowo developerzy zachęcają do tego, by spędzić przy becie trochę więcej czasu, niż zajmie zaliczenie wszystkich misji. Drugiego dnia bety pojawi się możliwość wzięcia udziału w najazdach, a także 3 specjalizacje. Te ostatnie będą w grze dostępne dopiero na 30 poziomie, a podczas demka osiągnąć można maksymalnie siódmy - prawdopodobnie zostanie on tymczasowo podwyższony.

Bazą operacyjną graczy podczas zabawy ma być Biały Dom, zapewne również tę lokację zobaczymy podczas testów. Nie zapowiada się na to, by gra poza nowym obszarem znacząco odbiegała zawartością od poprzedniczki.  Beta The Division 2 już wkrótce na PC, PS4 oraz Xboksie One. Pełna wersja ukaże sie natomiast 15 marca. Zgodnie z zapowiedziami, będzie to pierwsza produkcja Ubisoftu w dłuższym okresie czasu, która ominie Steama.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)