Twórcy The Darkness 2 pracują nad darmową strzelanką. Poznajcie Warframe

Twórcy The Darkness 2 pracują nad darmową strzelanką. Poznajcie Warframe

Twórcy The Darkness 2 pracują nad darmową strzelanką. Poznajcie Warframe
marcindmjqtx
26.06.2012 10:22, aktualizacja: 05.01.2016 16:43

Digital Extremes, studio odpowiedzialne ostatnimi czasy za The Darkness 2, właśnie zapowiedziało swoją nową produkcję. To strzelanka. Tylko na PC. Z trybem kooperacji. Free-to-play. Poznajcie Warframe.

Steve Sinclair z Digital Extremes przyznał, że to pomysł, który od dawna był odłożony na półkę. Opisuje go tak:

Wyposażeni w karabiny maszynowe i zaawansowaną technologię ninja z dalekiej przyszłości, połączeni z miksem mangi i Dune. Brzmi jak coś totalnie szalonego. Jestem za.

Mówiąc bardziej konkretnie, historia opowie o obcej rasie Teeno, która przez setki lat była niewolnikami potwornych Grineerów. Teraz znalazły się na skraju wyginięcia. By przetrwać, musi walczyć. Pomogą jej w tym niezwykle zaawansowane technologicznie egzoszkielety - tytułowe "warframes". Rzućcie okiem na pierwszy zwiastun:

Z punktu widzenia rozgrywki, ma to być strzelanka PvE dla czterech graczy. Kooperacyjne misje będą w jakiś sposób generowane losowo.

Warframe ma ukazać się zimą tego roku i być produkcją darmową (choć pewnie pojawią się jakieś mikrotransakcje, wszak zarabiać jakoś trzeba). Jeśli chcecie możecie zapisać się do testów wersji beta na oficjalnej stronie gry. Zaplanowano je na jesień.

[via eurogamer]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)