Twórcy Superhot i Cooking Simulator łączą siły

Twórcy Superhot i Cooking Simulator łączą siły

Twórcy Superhot  i Cooking Simulator łączą siły
Bartosz Witoszka
26.02.2020 12:30

KOLABORACJA!

Crossovery w grach nie są niczym niezwykłym, i często zdarzają się gościnne występy postaci i obudowanie wokół nich jakiegoś trybu czy wydarzenia. Chyba wszyscy pamiętają Geralta z Soul Calibur VI czy Monster Hunter: World, a ostatnio pod tym względem zapunktował Techland z czasowym wydarzeniem inspirowanym Chivalry.

SUPERHOT + Cooking Simulator team up!

Na scenie niezależnej (zwłaszcza polskiej) tego typu ruchy są raczej rzadko spotykane, ale dwa łódzkie studia, Big Cheese Studio i Superhot Team, postanowiły przygotować specjalny tryb do Cooking Simulatora, czyli najświeższej gry tego pierwszego dewelopera, który będzie inspirowany Superhotem. Oprócz charakterystycznej oprawy audiowizualnej wykorzystano również podstawową mechanikę strzelanki łodzian – czas płynie tylko wtedy, gdy gracz wykonuje jakieś akcje. Z tym że tutaj zamiast strzelania mamy do czynienia z gotowaniem i przyrządzaniem potraw.

Sam miałem okazję wcielić się w kucharza przy okazji premiery Cooking Simultora i zdecydowanie nie jest to gra dla mnie. Moja redaktor naczelna wyciągnęła wtedy ten kod i powiedziała “łap”; no to przygarnąłem, co w sumie nie jest teraz złą opcją, bo teraz będę miał okazję sprawdzić, jak nowy tryb sprawuje się w akcji.

Obraz

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)