Twórcy Strange Brigade opowiedzieli o dostępnych w grze trybach

Twórcy Strange Brigade opowiedzieli o dostępnych w grze trybach

Twórcy Strange Brigade opowiedzieli o dostępnych w grze trybach
Krzysztof Kempski
16.08.2018 18:25

Ależ mi się marzy edycja kolekcjonerska tej gry...

Już 28 sierpnia premiera Strange Brigade - nowej gry twórców Sniper Elite 4. W podstawowej wersji gry kampanię będzie można przechodzić samodzielnie lub w towarzystwie maksymalnie trójki kompanów. Tyle samo pojawi się tam postaci. Jeden z nich ma na nazwisko Fairburne, czyli dokładnie tak jak bohater Sniper Elite. Nowy gameplay z gry zawiera zresztą szczegółowe przedstawienie zdolności poszczególnych bohaterów. Poza bronią palną będą posługiwać się także magią. Nasza brygada skorzysta także z 16 amuletów, zapewniających zróźnicowane zaklęcia.

Pojedynek z mumią prowadzącą przeciw nam zastępy trupów, gigantycznych skorpionów i innych fantastycznych stworzeń nie brzmią może jak szalenie ciekawy zarys fabularny, ale za to gra wydaje się mieć ciekawy klimat. Uzbrojenie, zabudowania czy stroje bohaterów nawiązują do lat 30. poprzedniego wieku. czekają nas też fajne pułapki do ominięcia.

Strange Brigade - Gameplay Overview | PC, PS4, Xbox One

W grze poza kampanią pojawi się też tryb hordy i walka na punkty. Tryby te różnią się od siebie tym, że w walce na punkty gra ocenia nasz wynik w misjach fabularnych, a w hordzie po prostu walczymy bez końca z nacierającymi armiami przeciwników.

Poza tym poznaliśmy też zawartość edycji kolekcjonerskiej. Totalnie wspaniała! Poza grą zapakowaną w bardzo ładnego steelbooka w pakiecie znajdziemy też drukowany artbook, kod na pakiet bonusowych broni i... model szybowca do samodzielnego złożenia. Pożałowano tu co prawda season passa, ale też dzięki temu zestaw został wyceniony na dość przystępne 80 dolarów (ok. 300 zł). Przy 180 złotych, jakie trzeba wyłożyć na samą grę, jest to całkiem dobra oferta. Na razie można to cudo znaleźć na Gamestopie, ale być może trafi też do sprzedaży w Polsce.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)