Twórcy Preya nie ustają w publikowaniu kolejnych "przecieków". Tym razem możliwa data premiery

Twórcy Preya nie ustają w publikowaniu kolejnych "przecieków". Tym razem możliwa data premiery

Twórcy Preya nie ustają w publikowaniu kolejnych "przecieków". Tym razem możliwa data premiery
Krzysztof Kempski
16.03.2018 16:29, aktualizacja: 06.04.2018 16:31

Bethesda przecieka, a ja nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie pokażą coś konkretnego...

Karuzela marketingu nie zatrzymuje się. Ostatnio pisaliśmy o przeciekach odnośnie dodatku do nowego Preya. Arkane Studios wciąż nie potwierdziło co prawda oficjalnie, że nad nim pracuje, ale od jakiegoś czasu podgrzewa emocje kolejnymi Tweetami prezentującymi przecieki. Wczoraj wieczorem ukazało się zdjęcie ekipy wypełnione rozmaitymi znaczkami, próbującymi zasłonić najciekawsze szczegóły.

Jakiś czas później Arkane opublikowało jeszcze drugą wersję zdjęcia, tym razem bez tych wszystkich „ozdobników”. Pierwsza fotografia była najwidoczniej tylko po to, żeby fani przypadkiem nie zgubili się, gdzie mają szukać najciekawszych informacji. Pierwszy szczegół to kalendarz z oznaczonym 10 czerwca. Ta sama data widnieje na tablicy pisakowej. Jest to chyba jednak dopiero data pokazu gry, bo tego dnia ma się odbyć konferencja Bethesdy na E3. Chociaż kto wie...

Obraz

Patrząc na tempo ujawniania kolejnych informacji obawiam się, że czeka nas jeszcze cała masa przecieków. Z jednej strony fajna zabawa, z drugiej apetyt rośnie w miarę jedzenia... byle więc pełna wersja nie okazała się zawodem, kiedy już się ukaże.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)