Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Twórcy Ori and the Blind Forest zaczynają pracę nad nową grą

Strona głównaTwórcy Ori and the Blind Forest zaczynają pracę nad nową grą
23.12.2019 17:30
Twórcy Ori and the Blind Forest zaczynają pracę nad nową grą
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDHLGKpy

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że będzie to action erpeg.

bDHLGKoR

Śpieszę z tłumaczeniem, bowiem pojęcie “gra RPG akcji” jest dość szerokie i sporo osób do jednego worka wrzuca Diablo, Torchlighty i inne Path of Exile do jednego worka z takim Wiedźminem. Deweloperom ze studia Moon, którzy niedawno w różnych miejscach w Sieci zamieścili ogłoszenia o pracę przy zupełnie nowym projektu, chodzi zapewne o ten pierwszy rodzaj gier, czyli popularnie zwane hack and slashe.

Napisałem “zapewne”, bo rozstrzał gier mają dość spory; mile widziane są doświadczone osoby, które lubią Diablo, gry z serii The Legend of Zelda czy też Solus. Co z tego wyniknie? Oprócz tego, że te tytuły stanowią solidne podstawy dla wielu innych popularnych obecnie produkcji, tak naprawdę nie wiadomo nic.

325326671169533916

No oczywiście, że są to tylko słowa, ale czemu potem nie mamy rozliczać z nich deweloperów? Ha, może nawet zaczniemy głosować portfelami? Nie, w takie świąteczne cuda nawet dziecko nie uwierzy ;)

bDHLGKoT

Tak tylko przypomnę, że Ori and the Will of the Wisps trafi na komputery osobiste i Xboxa One już 11 marca 2020 roku. Oczywiście będzie grane.

Bartek Witoszka

bDHLGKpP