Twórcy Mysta zapowiedzieli nową grę

Twórcy Mysta zapowiedzieli nową grę

Twórcy Mysta zapowiedzieli nową grę
07.03.2018 10:39, aktualizacja: 07.03.2018 13:20

Eksploracja, zagadki i wirtualna rzeczywistość.

Firmament, bo tak będzie się nazywać nowa gra studia Cyan (Myst, Obduction), zabierze graczy we "wspaniałą, magiczną podróż" do steampunkowego świata. Ma to być "monumentalna wyprawa" przez "dziwaczne, zróżnicowane krainy". Graczowi będzie w niej towarzyszył „mechaniczny towarzysz” oraz wsparcie dawno zmarłego, eterycznego mentora.

Wraz z dość oszczędną zapowiedzią i jeszcze skromniejszą stroną internetową zadebiutował również pierwszy zwiastun produkcji. Nie pokazuje on rozgrywki, koncentrując się raczej na wykreowaniu wizji świata, ale i w przypadku tego developera raczej wiemy, czego się spodziewać – eksploracji, zagadek i mnóstwa tajemniczych, skomplikowanych mechanizmów, których funkcję trzeba będzie rozszyfrować.

Firmament Teaser Trailer

Poza tym o grze nie wiadomo na razie nic więcej. Nie ma daty premiery ani docelowych platform. Co jednak ciekawe, twórcy nazywają Firmament również „nowym doświadczeniem na VR”, można więc zakładać, że tytuł będzie od samego początku oferował wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości.

Swój krótki opis gry twórcy kończą słowami „nie wszystko jest takie, jakim się wydaje”. Brzmi intrygująco. Pozostaje czekać na kolejne informacje.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)