Twórcy Mortal Kombat X mają problem z gwiazdą UFC

Twórcy Mortal Kombat X mają problem z gwiazdą UFC

Twórcy Mortal Kombat X mają problem z gwiazdą UFC
marcindmjqtx
15.04.2015 13:51, aktualizacja: 05.01.2016 15:07

Nawet Sub-Zero nie pomoże?

Pojawiły się podejrzenia, że podczas tworzenia Cassie Cage, córki Johnny'ego Cage'a z Mortal Kombat X, wzorem dla twórców była niejaka Felice Herrig - zawodniczka UFC. Pierwsze podobieństwa główna zainteresowana zauważyła już kilka miesięcy temu. Wtedy jednak na skąpych materiałach zobaczyła po prostu podobną do siebie postać z gry wideo. Nie miała jeszcze żadnych konkretnych szczegółów, na których mogłaby oprzeć tezę.

Felice Herrig i jej podejrzenia co do Cassie Cage

Jednak im bliżej była data premiery Mortal Kombat X, tym Felice nabierała coraz większych podejrzeń. W końcu Cassie Cage nie tylko cyka sobie selfie (Herrig jest znana z robienia sobie wielu, wielu zdjęć) i strzela balonem z gumy, lecz także przybiera pozy podobne do tych, jakie przybiera Felice. Zawodniczka uznała więc, że panowie z NetherRealm Studios bezprawnie wykorzystali jej wizerunek. Wygląda na to, że nie jest do końca zadowolona z tego faktu, ale na ten moment sprawa stoi w miejscu. Czekamy na komentarz NetherRealm.

Felice Herrig i jej podejrzenia co do Cassie Cage

Felice Herrig i jej podejrzenia co do Cassie Cage

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Owszem, gdy porównujemy zdjęcia i screeny, trudno nie zauwazyć podobieństwa. Czy jednak możemy zarzucać ekipie wykorzystanie wizerunku Herrig? Wszak tworzyli oni kolejną część bijącej rekordy popularności bijatyki i z pewnością mogli wzorować się po prostu na obecnych trendach. Obstawiam jednak, że materiały jakie zebrali, to dużo więcej niżeli kilka zdjęć jednej z zawodniczek.

[źródło: Kotaku]

Tytus Stobiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)