Twórcy Kingdom Come ujawnili zaplanowane na przyszłość dodatki

Twórcy Kingdom Come ujawnili zaplanowane na przyszłość dodatki

Twórcy Kingdom Come ujawnili zaplanowane na przyszłość dodatki
Krzysztof Kempski
23.05.2018 19:25

Czas na jeszcze jeden średniowieczny news.

Od dnia premiery, która miała miejsce 13 lutego, Warhorse ostro pracowało nad załataniem sporej  liczby błędów, jaka trafiła do gry w dniu premiery. Dawno już nie odpalałem Kingdom Come, nie wiem więc jak sobie poradzili, bo uznali, że już pora zapowiedzieć fabularne rozszerzenia do gry. Ogółem będą cztery dodatki, z czego trzy załapią się jeszcze na ten rok. Zaplanowane na początek przyszłego roku rozszerzenie numer 4 będzie z kolei darmowym prezentem w ramach podziękowania dla tych, którzy wsparli grę na Kickstarterze.

Nie znamy niestety na razie szczegółów odnośnie DLC. Wiadomo tylko, że każde z nich zapewni około 10 godzin dodatkowej zabawy. Prawdodobnie ujawnienie otwierającego listę From the Ashes będzie miało miejsce na targach E3. Dodatek ma być związany z odbudową wioski. Tak zaś prezentuje się pełna rozpiska:

Obraz

Widać na niej też informację odnośnie darmowych dodatków. Twórcy planują w przyszłości dodać wsparcie dla modderów, turnieje i tryb hardkorowy. Fundatorzy mogą spodziewać się też akademii walki (przyda się, bo gra przez długi czas nie uczy machania mieczem) oraz filmu making off.

Na grafice brakuje dat, ale symboliczna oś czasu sugeruje, że pierwsze rozszerzenie trafi do graczy jeszcze zanim zacznie się lato. Cieszę się, bo serce mnie bolało, gdy musiałem przechodzić na pełnych obrotach wersję recenzencką, która niestety wyglądała jak wyglądała. Upatruję więc w DLC okazji, by wreszcie zobaczyć bardziej docelową wersję projektu. Czuję się wstępnie zainteresowany.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)