Twórcy God of War pracują nad nową grą

Twórcy God of War pracują nad nową grą

God of War (2018)
God of War (2018)
20.01.2021 18:50

Poza "God of War: Ragnarok zespół Sony Santa Monica ma w zanadrzu jeszcze jeden projekt. Na razie nie wiadomo na jego temat nic więcej, ale studio publicznie przyznało, że istnieje.

Informacja o nowym projekcie Sony Santa Monica pojawiła się na oficjalnym Twitterze firmy wraz z ogłoszeniem o pracę. Wynika z niego, że poszukuje ona nowego dyrektora artystycznego, który "zainspiruje zespół do stworzenia oprawy graficznej o najwyższej jakości".

Ogłoszenie mówi o zupełnie nowym, niezapowiedzianym jeszcze projekcie. Nie chodzi tu więc o "God of War: Ragnarok (czy jak ostatecznie będzie się ta gra nazywać) - kontynuację nowego, "zrebootowanego" God of War z 2018 roku. Ta ukazać ma się w tym roku na PS5 i - czego Sony nie wykluczyło - być może również PS4.

W związku z tym na projekt z tweeta patrzeć należy na coś młodszego, znajdującego się dopiero we wczesnych fazach produkcji. Nawet jeżeli jest to prawda, to wciąż jest to pewne novum wśród wewnętrznych studiów Sony. Tradycyjnie nie pracują one nad więcej niż jedną grą naraz.

Tak czy inaczej - coś się dzieje. Pozostaje czekać na oficjalną zapowiedź.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)