Twórcy Flower pracują nad czymś dużym

Twórcy Flower pracują nad czymś dużym15.03.2010 19:57
Twórcy Flower pracują nad czymś dużym
marcindmjqtx

A przynajmniej na tyle pracochłonnym, że w 2010 roku nie zobaczymy żadnej nowej gry ich autorstwa. Na razie nie planują również niczego związanego z PlayStation Move.

Zapytany o Move Jenova Chen odpowiedział:

Kiedy projektujemy grę, zastanawiamy się przede wszystkim nad doświadczeniem jakie ze sobą niesie, nie nad kontrolerem. Jeśli doświadczenie łączy się z kontrolerem, to świetnie. Na pewno jednak nie zmuszamy się, aby korzystać z Move Jako, że Flower zdobyło na tegorocznym Game Developers Choice Awards nagrodę dla najlepszej gry dostępnej w cyfrowej dystrybucji, Kotaku zapytało się Kellee Santiago, kiedy jej zdaniem wszystkie gry będą dostępne do ściągnięcia. Ta odpowiedziała, że w 2014. Ale chyba żartem.

Swoją drogą żartem jest ocenianie gier według metody ich dystrybucji, ma to równie wiele sensu co ewentualny podział na kategorie według wielkości budżetu przeznaczonego na produkcję. Może do 2014 to się zmieni.

Z drugiej strony, "gra dostępna w cyfrowej dystrybucji" w pewien sposób odpowiada po prostu kategorii "film krótkometrażowy" - te gry są zazwyczaj krótsze i mniej złożone niż tytuły klasy AAA, więc trzeba w jakiś sposób je wyróżnić, aby nie zginęły w natłoku wysokobudżetowych produkcji.

[via Kotaku]

327080030767704343
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)