Twórcy Fify 20 opowiedzieli jak wyglądać będzie "halówka"

Twórcy Fify 20 opowiedzieli jak wyglądać będzie "halówka"

Twórcy Fify 20 opowiedzieli jak wyglądać będzie "halówka"
Krzysztof Kempski
13.06.2019 13:30

Znów piłka jest okrągła, a bramki dwie, ale zawodników... nie zawsze 22.

Otóż tak - zacznijmy od tego, że jakimś cudem umknął nam gdzieś wpis o Fifie 20. Zapewne dlatego, że byłem mocno zajęty w momencie jej obwieszczenia, a reszta redakcji po prostu nie zna się na dobrych grach. W każdym razie Fifa 20 jak najbardziej będzie i ukaże się już 27 września. Po zeszłorocznej Lidze Mistrzów EA znów uderza mocno, dodając do gry... tryb futsalowy.

FIFA 20 | Official Reveal Trailer ft. VOLTA Football

Rzecz dawno w serii niewidziana, bo porzucona lata temu na rzecz również porzuconej Fify Street. W nowej odsłonie halówka wróci pod nazwą VOLTA. Co najważniejsze, nie będzie to kolejna minigierka rozgrywana pomiędzy poważnymi meczami, a sporych rozmiarów moduł.

Na VOLTĘ ma składać się World, działający nieco jak FUT z podstawki, gdzie budujemy zespół wraz z postępami w rozgrywce. Będzie też VOLTA Legauge, czyli cała liga futsalowa, związana z tym trybem... kampania fabularna, a także Kick-Off. To tutaj będziemy mogli wybierać ulubionych zawodników z "normalnych" drużyn i grywać w wariantach 3-3, 4-4 i 5-5.

325367212003504754

I oczywiście... wiemy też, że stare dobre schematy rozegrania akcji będą funkcjonować jak trzeba. W końcu EA musi jeszcze stworzyć skórki, areny z możliwościami customizacji i zbalansować rozgrywkę przy mniejszej liczbie piłkarzy. Ale wiecie co? Musieli, żeby nikt nie pisał, że znów to samo, bo trzeba wziąć pada do ręki celem zauważenia różnic. Czekam!

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)