Twórcy Chernobylite wkrótce odpalą Kickstartera, by zbierać środki na podróże do Czarnobyla

Twórcy Chernobylite wkrótce odpalą Kickstartera, by zbierać środki na podróże do Czarnobyla

Twórcy Chernobylite wkrótce odpalą Kickstartera, by zbierać środki na podróże do Czarnobyla
Krzysztof Kempski
22.03.2019 12:21, aktualizacja: 22.03.2019 12:31

Jeżeli chcecie odwiedzić w grze więcej zeskanowanych przy pomocy fotogrametrii lokacji - możecie dołożyć się do powstania projektu.

Po wydaniu mocno nietypowego (a przy okazji bardzo udanego Get Even) studio The Farm 51 zabrało się za Chernobylite. Gra stanowić ma połączenie horroru z survivalem, a przy okazji opierać się też mocno na narracji. Zona nie będzie więc otwartym światem, ale z pewnością odwzorowanym bardzo pieczołowicie. W grze pojawią się też jednak większe obszary, a sama historia ma być nieliniowa. Strefę Wykluczenia odwiedzimy przy tym około 30 lat po katastrofie, jaka miała miejsce w 1986 roku.

Chernobylite Kickstarter Announcement Teaser

Do stworzenia grafiki studio ponownie wykorzysta technologię fotogrametrii, którą The Farm 51 ma już bardzo dobrze opanowaną. O Chernobylite pisaliśmy zresztą szerzej w zeszłym roku, a dziś możemy podziwiać wreszcie pierwszy materiał na silniku gry. Warto wspomnieć też o tym, że twórcy planują odpalić zbiórkę na Kickstarterze. Chodzi tu głównie o pokrycie kosztów dodatkowych wypraw do Czarnobyla i Prypeci, mających na celu zeskanowanie dodatkowych obiektów i budowli.

325383750496432754

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)