Twórcy Chernobylite wkrótce odpalą Kickstartera, by zbierać środki na podróże do Czarnobyla

Twórcy Chernobylite wkrótce odpalą Kickstartera, by zbierać środki na podróże do Czarnobyla
22.03.2019 12:21
Twórcy Chernobylite wkrótce odpalą Kickstartera, by zbierać środki na podróże do Czarnobyla
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Jeżeli chcecie odwiedzić w grze więcej zeskanowanych przy pomocy fotogrametrii lokacji - możecie dołożyć się do powstania projektu.

Po wydaniu mocno nietypowego (a przy okazji bardzo udanego Get Even) studio The Farm 51 zabrało się za Chernobylite. Gra stanowić ma połączenie horroru z survivalem, a przy okazji opierać się też mocno na narracji. Zona nie będzie więc otwartym światem, ale z pewnością odwzorowanym bardzo pieczołowicie. W grze pojawią się też jednak większe obszary, a sama historia ma być nieliniowa. Strefę Wykluczenia odwiedzimy przy tym około 30 lat po katastrofie, jaka miała miejsce w 1986 roku.

Chernobylite Kickstarter Announcement Teaser

Do stworzenia grafiki studio ponownie wykorzysta technologię fotogrametrii, którą The Farm 51 ma już bardzo dobrze opanowaną. O Chernobylite pisaliśmy zresztą szerzej w zeszłym roku, a dziś możemy podziwiać wreszcie pierwszy materiał na silniku gry. Warto wspomnieć też o tym, że twórcy planują odpalić zbiórkę na Kickstarterze. Chodzi tu głównie o pokrycie kosztów dodatkowych wypraw do Czarnobyla i Prypeci, mających na celu zeskanowanie dodatkowych obiektów i budowli.

325383751486289884

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)