Twórcy Batmanów Arkham pracują nad grą Suicide Squad

Strona głównaTwórcy Batmanów Arkham pracują nad grą Suicide Squad
22.06.2020 20:13
Twórcy Batmanów Arkham pracują nad grą Suicide Squad

Zauważono rejestrację domen, brytyjski Eurogamer potwierdza plotki.

Jak potwierdził dziś brytyjski Eurogamer, powołując się na swoje źródła, zespół Rocksteady pracuje nad grową adaptacją Suicide Squad. Studio to odpowiedzialne jest za Batmana Arkham Asylum i tym samym za całe współczesne, udane życie mrocznego rycerza na PC i konsolach, stąd oczekiwania są zapewne niemałe.

Plotki na ten temat zaczęły krążyć w sieci wczoraj, gdy gracze na forum Resetera zauważyli rejestrację przez firmę powiązaną z Warner Bros. szeregu nowych domen internetowych. Wśród nich znalazło się SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com - według Eurogamera kandydat do tytułu nowej gry.

Suicide Squad - Official Trailer 1 [HD]

Drugą z gier, którą wypatrzono w ten sposób i która wg brytyjskiego serwisu faktycznie powstaje jest Gotham Knights. Ona z kolei tworzona jest przez Warner Bros. Montreal.

Obie gry mają zostać oficjalnie zapowiedziane podczas wydarzenia DC Fandome w sierpniu. Prace nad Gotham Knights są rzekomo dużo bardziej zaawansowane, stąd na temat tej gry usłyszeć mamy więcej.

Suicide Squad z kolei ma być prezentowany w znacznie bardziej ograniczonej formie (zapewne więc w najlepszym wypadku krótki zwiastun CGI).

Dominik Gąska

Udostępnij:
Komentarze (0)