Twórca There Came an Echo przez 48h rozdaje użytkownikom NeoGAF darmowe kody do gry

Twórca There Came an Echo przez 48h rozdaje użytkownikom NeoGAF darmowe kody do gry23.02.2015 14:13
Twórca There Came an Echo przez 48h rozdaje użytkownikom NeoGAF darmowe kody do gry
marcindmjqtx

Jest to wyraz wdzięczności dla forum, dzięki któremu rozpoczął karierę dewelopera. I przy okazji całkiem sprytna strategia marketingowa.

Użytkownik NeoGAF o pseudonimie Feep przez 48h rozdaje darmowe kody na autorskie There Came an Echo wszystkim członkom popularnego forum. Wystarczy wypowiedzieć się w założonym przez niego temacie i jakkolwiek zatytułować swój post. Niecodzienna oferta potrwa do jutra do godziny 16.

Skąd ta szczodrość? Twórca chce w ten sposób pokazać swoją miłość dla społeczeństwa tworzącego forum NeoGAF, na którym spędził wiele lat i dzięki któremu rozpoczął karierę dewelopera. Feep zdaje sobie sprawę, że to kontrowersyjne posunięcie i że może "stracić" na tej promocji sporo pieniędzy, ale ostatecznie jego studio to tylko grupa niezależnych, nieznanych twórców. Wierzy, że jeśli gra będzie dobra, Ci, którzy skorzystają z kodu, będą ją chwalić, będą o niej mówić, nagrywać filmiki na YouTubie i polecać ją swoim znajomym. Innymi słowy: wierzy, że poczta pantoflowa wypromuje tytuł, a gra obroni się sama. Poza tym na pewno nie będzie dosłownie stratny, bo - jak sam zaznacza - wygenerowanie wirtualnego klucza nic go nie kosztuje.

Odważne, miłe i całkiem sprytne zagranie. There Came an Echo jest RTS-em, w którym komendy jednostkom wydamy za pomocą głosu. Premiera na Steamie nastąpi już jutro. Gra kosztować będzie 14,99$.

[źródło: NeoGAF]

Patryk Fijałkowski

326983725303224362
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)