Twórca There Came an Echo przez 48h rozdaje użytkownikom NeoGAF darmowe kody do gry

Twórca There Came an Echo przez 48h rozdaje użytkownikom NeoGAF darmowe kody do gry

Twórca There Came an Echo przez 48h rozdaje użytkownikom NeoGAF darmowe kody do gry
marcindmjqtx
23.02.2015 14:13, aktualizacja: 05.01.2016 15:16

Jest to wyraz wdzięczności dla forum, dzięki któremu rozpoczął karierę dewelopera. I przy okazji całkiem sprytna strategia marketingowa.

Użytkownik NeoGAF o pseudonimie Feep przez 48h rozdaje darmowe kody na autorskie There Came an Echo wszystkim członkom popularnego forum. Wystarczy wypowiedzieć się w założonym przez niego temacie i jakkolwiek zatytułować swój post. Niecodzienna oferta potrwa do jutra do godziny 16.

Skąd ta szczodrość? Twórca chce w ten sposób pokazać swoją miłość dla społeczeństwa tworzącego forum NeoGAF, na którym spędził wiele lat i dzięki któremu rozpoczął karierę dewelopera. Feep zdaje sobie sprawę, że to kontrowersyjne posunięcie i że może "stracić" na tej promocji sporo pieniędzy, ale ostatecznie jego studio to tylko grupa niezależnych, nieznanych twórców. Wierzy, że jeśli gra będzie dobra, Ci, którzy skorzystają z kodu, będą ją chwalić, będą o niej mówić, nagrywać filmiki na YouTubie i polecać ją swoim znajomym. Innymi słowy: wierzy, że poczta pantoflowa wypromuje tytuł, a gra obroni się sama. Poza tym na pewno nie będzie dosłownie stratny, bo - jak sam zaznacza - wygenerowanie wirtualnego klucza nic go nie kosztuje.

Odważne, miłe i całkiem sprytne zagranie. There Came an Echo jest RTS-em, w którym komendy jednostkom wydamy za pomocą głosu. Premiera na Steamie nastąpi już jutro. Gra kosztować będzie 14,99$.

[źródło: NeoGAF]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)