Twórca serialu "Rick and Morty" pracuje nad grą Trover Saves the Universe

Twórca serialu "Rick and Morty" pracuje nad grą Trover Saves the Universe

Twórca serialu "Rick and Morty" pracuje nad grą Trover Saves the Universe
Joanna Pamięta - Borkowska
06.09.2018 18:01, aktualizacja: 07.09.2018 09:33

Wielbiciele przygód Mortiego i jego dziadka wiedzą, czego się spodziewać. Cała reszta może być nieco... zaskoczona.

Kalifornijskie studio Squanch Games zapowiedziało podczas E3 przygodową grę akcji Trover Saves the Universe. Pracuje nad nią twórca serialu "Rick i Morty",  Justin Roiland, dlatego też produkcja przesiąknięta będzie charakterystycznym absurdalnym humorem bazującym na nabijaniu się z motywów znanych z kultury masowej.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun prosto z targów PAX West 2018, który zapoznaje nas z Troverem, głównym bohaterem (tak, dobrze rozpoznaliście, mówi on głosem Mortiego). To znaczy, Trover jest najważniejszy, bo widzimy go cały czas na ekranie, ale w grze obecny będzie też gracz. Tak, widać będzie nawet ręce trzymające pada.

Trover Saves the Universe PAX Gameplay Trailer

A oto jak wygląda demo gry (nagrane przez serwis Game Informer), na którym dziwne rzeczy dzieją się ze szczeniaczkami - okazuje się, że dwa psy Trovera zostały porwane przez dziwną bezoką istotę, Glorkona. Psy, wciśnięte w puste oczodoły, dają jej możliwości zniszczenia świata. Pomijając sam koszmarny los futrzaków, warto Glorkona pokonać, chociażby po to, by uratować świat. Ale po drodze spotkamy całą plejadę dziwnych, czasami odrażających obcych i zostaniemy wciągnięci w szaleństwo pogrążającego się w katastrofie świata.

Watch Us Play Trover Saves The Universe's PAX Demo

Gra pojawi się na początku 2019 roku, tylko na PS4 oraz PSVR. Z tego, co da się wywnioskować na podstawie zwiastuna i fragmentu gry, będzie to produkcja niestrawna dla osób nie lubiących humoru Roilanda. Cóż... ja się cieszę!

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)