Suda51 podzielił się swoimi planami i marzeniami w wywiadzie.

bETsHyGd

Suda51, czyli Goichi Suda, to japoński designer i twórca znany z oryginalnych, nieco ekscentrycznych gier. W jego dorobku znajdują się tytuły takie jak No More Heroes, Lollipop Chainsaw, czy Killer is Dead. Jego najnowsza gra - No More Heroes III - zadebiutowała na Switchu 27 sierpnia. Z tej okazji twórca brał udział w transmisji na żywo organizowanej przez japońsku oddział IGN-u.

W jej trakcie odpowiedział na kilka pytań, dotyczących swoich dalszych planów. Przyznał, że jego studio - Grasshopper Manufacture - ma już plany na 10 kolejnych lat działalności. Wśród nich znajdują się m.in. 3 gry, bazujące na nowych markach. Gracze, którzy kochają Sudę za oryginalność, nie muszą się więc obawiać "sequelozy".

Jednocześnie Japończyk przyznał, że jego studio ma jeszcze inne projekty, o których nie chciał na razie więcej mówić. Rzucił jednak:

bETsHyGf

Jeżeli chodzi o coś, co chciałbym zrobić, to zawsze pragnąłem pracować z Marvelem nad grą, w której główną rolę miałby Shatterstar albo Deadpool. Coś takiego, w stylu Graskopper. Może coś z Quicksilverem. Więc Marvel, wiecie.

Czy Disney byłby jednak w stanie podzielić się jedną ze swoich cennych marek? Być może nie brzmi to wcale tak niewiarygodnie. Po latach wyłączności EA na Gwiezdne wojny pozwolenie na tworzenie gier w tych realiach dostawać mają inne firmy, z kolei współpraca Marvela z Crystal Dynamics przyniosła niezbyt satysfakcjonujący efekt w postaci Marvel's Avengers...

Pilotażowy odcinek The Last of Us już gotowy. "Moja praca tutaj została zakończona"
Pilotażowy odcinek The Last of Us już gotowy. "Moja praca tutaj została zakończona"

Może więc to dobry moment na spróbowanie czegoś nieco mniej oczywistego?

Komentarze (0)
bETsHyHb