Twórca Devil May Cry przeprasza fanów

Twórca Devil May Cry przeprasza fanów

Twórca Devil May Cry przeprasza fanów
19.06.2017 19:41

Prosi o jeszcze trochę cierpliwości.

Hideaki Itsuno, główny projektant Dragon’s Dogma i serii Devil May Cry, przeprosił czekających na jego nową grę fanów za nieobecność na E3.  Mimo że właściwie nic jeszcze o jego nowym projekcie nie wiemy, to twórca zapewnił, że prace nad nim postępują bez większych trudności.

Jest to o tyle ciekawe, że wielu graczy spodziewało się przynajmniej jakiejś małej zajawki nowego projektu Itsuny. Nic takiego nie zostało jednak pokazane, a nam wciąż pozostają jedynie domysły. Legendarny pracownik Capcomu dotychczas powiedział tylko tyle, że nad czymś pracuje.

Ostatnią grą Itsuny było wydane w 2013 roku Dragon’s Dogma: Dark Arisen, rozszerzona wersja RPG z roku 2012. Pomiędzy tymi dwiema produkcjami pełnił on również rolę kierownika nadzorującego przy DmC: Devil May Cry, ostatnią odsłoną serii, stworzoną przez studio Ninja Theory.

326793556432152855

Jego ostatnia całkowicie oryginalna gra ukazała się więc aż pięć lat temu. Stąd trudno się dziwić fanom, czekającym na jakąś zapowiedź, ale będą się oni musieli uzbroić w jeszcze trochę cierpliwości.

Jednocześnie jednak Itsuno zapewnia, że poda pierwsze informacje na temat swojej nowej gry jeszcze w tym roku. Naturalnym miejscem i okazją wydają się targi Tokyo Game Show we wrześniu.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)