Two Point Hospital - lecz się sam

Two Point Hospital - lecz się sam

Two Point Hospital - lecz się sam
Joanna Pamięta - Borkowska
30.08.2018 12:44, aktualizacja: 30.08.2018 13:30

Premiera już dziś!

Powiedzieć, że Two Point Hospital ma spory dystans do służby zdrowia, to nic nie powiedzieć. Bartek już od jakiegoś czasu zarzuca redakcyjnego Slacka screenami najdziwniejszych chorób i przypadłości. Przy okazji zdradzę, że gra w polską wersję i tłumaczenie jest na medal (wnioskuję tak na podstawie tych fragmentów, które widziałam). Dziś Wy też możecie spróbować się w roli dyrektora szpitala. Wcześniej jednak może będziecie chcieli przyjrzeć się rozgrywce. Studio Two Points wypuściło dwugodzinne nagranie streama - możemy na nim zobaczyć grę w akcji:

Official Two Point Hospital Live Stream #6 - THE DAY BEFORE LAUNCH!

Pojawił się też nowy zwiastun z okazji premiery oraz informacja o tym, że do 5 września gra na Steamie będzie o 10 % tańsza:

Two Point Hospital: LAUNCH TRAILER | Build, cure, improve! [UK]

Przy okazji - okazało się, że crackerzy ponownie obeszli zabezpieczenia Denovo, tym razem w rekordowym tempie. Two Point Hospital pojawiła się na serwisach torrentowych dzień przed premierą w wersji w pełni grywalnej. Jeśli, poza oczywistym wymierzeniem sprawiedliwości, aresztowanie crackera i zamknięcie jego strony REVOLT, które miało miejsce w lipcu, a o którym pisał Dominik  miało kogoś przestraszyć, to na pewno nie jego "kolegów po fachu".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)