Twitter na 360 nie działa za dobrze z polskim interfejsem

Twitter na 360 nie działa za dobrze z polskim interfejsem25.10.2009 13:21
Twitter na 360 nie działa za dobrze z polskim interfejsem
marcindmjqtx

Udało się Wam załapać do bety nowego interfejsu? Mi tak. I muszę powiedzieć, że dostałem nieco mniej, niż się spodziewałem.

Zacznijmy od największego zawodu - brak last.fm. Serwis jest niedostępny dla kont zarejestrowanych poza USA i Anglią. Szkoda, bo w sumie najbardziej się cieszyłem z tej integracji. Jest tam masa dobrej muzyki i możliwość słuchania jej płacąc wyłącznie za złoty abonament Xbox LIVE była naprawdę świetną opcją. Liczę, że ktoś z Was napisze w komentarzach, jak to działa.

Twitter - cóż, przed wszystkim, jeżeli macie ustawiony polski język to na ekranie zobaczycie takie cuda, jak na zdjęciu. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione. Drugą rzeczą, która zawodzi jest niemożność oglądania załączonych fotek. Mam nadzieję, że za jakiś czas zostanie dodana obsługa serwisów takich jak twitpic, czy yfrog. O tym, że nie można obejrzeć zamieszczonych przez ludzi linków do ciekawych stron nie wspomnę, bo i po co. Wszyscy wiemy, że 360 nie ma swojej przeglądarki internetowej. W każdym razie - nie widzę siebie używającego tej usługi w tym kształcie. Pisanie, o ile nie ma się klawiaturki, jest męczące, zaś część informacji jest niepełna.

Za to spodobała mi się integracja z Facebookiem. Miło przegląda się galerie zamieszczonych zdjęć, ogląda profile, patrzy kto ze znajomych na FB ma konto na LIVE i vice versa.

Zune Video Marketplace jest dla nas niedostępny, tak samo nie działają jeszcze sklepy muzyczne dostępne z poziomu interfejsu. Generalnie strasznie mi się podoba idea wspólnego oglądania i komentowania jednego filmu w party mode, ale trochę sobie jeszcze poczekamy, zanim będzie ona dostępna w Polsce.

A jakie są wasze wrażenia?

327231498225215767
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)