Tuż przed premierową filmowego "Hobbita" wcielimy się w Strażników Śródziemia [Aktualizacja]

Strona głównaTuż przed premierową filmowego "Hobbita" wcielimy się w Strażników Śródziemia [Aktualizacja]
10.10.2012 09:07
Tuż przed premierową filmowego "Hobbita" wcielimy się w Strażników Śródziemia [Aktualizacja]
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Czytaj: konsolowa MOBA w świecie "Władcy Pierścieni" i pochodnych wreszcie ma konkretną datę premiery. [Aktualizacja: Dodaliśmy datę premiery na XBLA]

bEpVaSkB

W cyfrowej dystrybucji na PS3 gra ma ukazać się już 5 grudnia (czyli niewiele przed premierą kinowego "Hobbita"). Będzie tam kosztować około 60 złotych.

Co ciekawe, w Wielkiej Brytanii 7 grudnia ukaże się także wersja pudełkowa gry - będzie droższa o 13 funtów, ale znajdzie się w niej także tzw. "season pass", a więc opłacony dostęp do wszystkich przyszłych dodatków. Na razie nie wiadomo jednak czy wydanie fizyczne trafi także do nas.

A co z wersją na Xboksa 360? Wydawca wspomina tylko o tym, że pojawi się jeszcze "jesienią". Nie ma mowy o wersji pudełkowej. Cenę ustalono na 1200 MSP.

bEpVaSkD

Guardians of Middle-Earth to konsolowa MOBA - a więc gra w stylu DOTA 2 czy League of Legends - osadzona w świecie wykreowanym w powieściach Tolkiena. Więcej dowiecie się o niej czytając moje wrażenia z grania w nią podczas targów E3.

Aktualizacja: Warner - wydawca gry - doprecyzował datę premiery GOME na Xboksie 360. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami na tej platformie gra będzie dostępna tylko w cyfrowej dystrybucji, a pojawi się w Xbox Live Arcade 4 grudnia, czyli w dniu światowej premiery na PS3.

Tomasz Kutera

326877203772626986
bEpVaSlz