Turn 10 robi coś nowego

Turn 10 robi coś nowego
03.02.2010 14:54
Turn 10 robi coś nowego
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Dan Greenawalt, szef studia Turn 10 (które to z kolei lepiej znane jest jako autorzy serii Forza Motorsport), udzielił wywiadu VG 247, z którego dowiedzieliśmy się, iż firma pracuje nad nową grą. Ponieważ niedaleko pada jabłko od jabłoni, znów będziemy mieć do czynienia z samochodami.

Jak wyraził się Greenawalt rdzeń jego zespołu pracuje nad nowym projektem, można więc założyć, że reszta zajmuje się DLC do Forza Motorsport 3. Oczywiście nie zdradził on, czym nowa gra będzie, ale dostaliśmy pewne wskazówki:

Jak przejść do tego, żeby z gry wyścigowej uczynić grę o samochodach jako sposobie życia? To jedno z założeń, które wzięliśmy sobie do serca przy naszym nowym projekcie. W zasadzie to nic nowego, bo w podobnych słowach Greenawalt wypowiadał się już przed premierą FM3 i patrząc na społecznościową warstwę ich gry, udało się to wprost znakomicie. Tyle, że Forza to przede wszystkim wyścigi. Czym zatem będzie nowy projekt? Greenawalt od dawna mówi też bardzo ciepło o Natalu, a niedawno mieliśmy potwierdzenie, że Turn 10 pracuje z tym sprzętem i zrobi na niego grę. Czyżby zatem jedynie coś, co zainteresuje niedzielnych graczy?

[via VG247]

327122595554416682
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)