Trzy klasyczne odsłony Total Wara zostały zakutalizowane do wersji definitywnej

Strona głównaTrzy klasyczne odsłony Total Wara zostały zakutalizowane do wersji definitywnej
21.11.2018 15:26
Trzy klasyczne odsłony Total Wara zostały zakutalizowane do wersji definitywnej
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Nowy Total War natomiast doczeka się nowego systemu dyplomacji

bEKSrKxx

Jeżeli uważacie, że kiedyś gry z serii Total War były lepsze, niż obecnie, właśnie nadarzyła się okazja, żeby powrócić do trzech klasycznych odsłon serii. Creative Assembly podjęło właśnie decyzję o tym, by zaktualizować Medievala II, Empire i Napoleona do wersji Definitive. Oznacza to, że wszyscy posiadacze każdej z tych gier mogą od teraz całkowicie bezpłatnie pobrać wersję z wszystkimi udostępnionymi dotychczas dodatkami.

Patrząc na liczbę DLC-ków wydanych do każdej z tych gier, jest to bardzo dobra decyzja. Zmiana oznacza też, że nie sposób już kupić na Steamie samej podstawki. Na tę chwilę wszystkie zaktualizowane odsłony w edycji definitywnej można dostać w cenie 90 zł za sztukę. Wydanie zapowiada nowy trailer:

TW Definitive Edition Trailer [ESRB]

A skoro już jesteśmy w temacie Total Wara, zerknijmy jeszcze, co tam słychać w najnowszej odsłonie, zaplanowanym na przyszły rok Three Kingdoms. Dzieje się natomiast sporo, bo twórcy pokazali niedawno materiał prezentujący przebudowaną na potrzeby gry dyplomację. To największe zmiany w tym elemencie od dawna. Główną zmianą jakościową ma być to, że poza siłą wojska, inne państwa w relacjach z nami uwzględniać będą też prowadzone przeciw nim akcje dywersyjne. W grze pojawi się też opcja zawierania sojuszy z państwami podległymi naszym wrogom - obietnica wolności może skłonić ich do wsparcia nas własną bronią.

bEKSrKxz

Wstęp do nowej sztuki dyplomacji znajdziecie tutaj:

Total War: THREE KINGDOMS – Diplomacy Gameplay Reveal (Part 1)

Three Kingdoms wkroczy na scenę już 7 marca 2019 roku.

Krzysztof Kempski

Udostępnij:
bEKSrKyv