Trzy i pół roku po uzbieraniu pieniędzy Unsung Story nie tylko nie istnieje, ale przechodzi do twórcy gry o Barbie

Trzy i pół roku po uzbieraniu pieniędzy Unsung Story nie tylko nie istnieje, ale przechodzi do twórcy gry o Barbie
02.08.2017 16:06
Trzy i pół roku po uzbieraniu pieniędzy Unsung Story nie tylko nie istnieje, ale przechodzi do twórcy gry o Barbie
Patryk Fijałkowski
Patryk Fijałkowski

I cokolwiek deweloperzy zdążyli zrobić przez ten czas, prace ruszają od zera.

Unsung Story nie jest raczej najlepszą reklamą Kickstartera. Trzy i pół roku temu pojawiła się zbiórka na tego taktycznego RPG-a od Yasumiego Matsuno, autora Final Fantasy Tactics czy Vagrant Story. Poproszono o 600 tysięcy dolarów, choć dodatkowe progi zakładały nawet ponad 2 miliony. Ostatecznie zebrano 660 tysięcy. Prace ruszyły i... nic.

325564979543816156

Na koncie studia są takie gry jak Adventure Time: Finn and Jake Investigations, Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends i Barbie & Her Sisters Puppy Rescue. Nie brzmi to jak portfolio, które rozpaliłoby serca fanów taktycznych RPG-ów. Matthew Scott, CEO studia, w aktualizacji na Kickstarterze próbuje jednak uspokoić społeczność:

W dalszej części wpisu Scott przyznaje, że Unsung Story jest spóźnione już o co najmniej dwa lata, ale zamiast częstować nas "górnolotnymi obietnicami", oferuje dwie wiadomości: dobrą i złą.

325564979544012764

To miło, ale wszyscy by się pewnie poczuli lepiej, gdyby mogli w końcu zagrać w tę grę, na którą składali się na początku 2014 roku. Tymczasem poczekamy pewnie do jakiegoś 2019...

Patryk Fijałkowski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)