Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Trzy (a nawet cztery) daty, które warto zapamiętać

Strona głównaTrzy (a nawet cztery) daty, które warto zapamiętać
02.02.2012 09:41
Trzy (a nawet cztery) daty, które warto zapamiętać
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDJkvKJO

Gotham City Impostors zacznie szaleć w cyfrowej dystrybucji za tydzień. Rayman poczeka do marca, a dla Simpsonów jedna premiera to za mało.

bDJkvKJh

Zacznijmy może od końca, bo nawalanka z 1991 roku, której akcja toczy się w dobrze znanym fanom serialu miasteczku Springfield jest ciekawym przypadkiem. Wczoraj Sony chwaliło się, że posiadacze abonamentu PS Plus dostaną Simpsonów za darmo, gdy tylko PlayStation Store przejdzie aktualizację. Cóż, nie dostali i poczekają na to do przyszłej środy, za co Sony serdecznie przeprasza. Na Xboksie gra będzie kosztowała aż 800 MSP i pojawi się nie w środę, jak to zwykle bywa, a jutro - w piątek. Piszę "aż 800 MSP", bo jakoś nie bardzo wierzę w to, że Simpsonowie doczekają się liftingu usprawiedliwiającego ten pułap.

Również w przyszłą środę pojawi się w końcu Gotham City Impostors. Testy wersji beta tej strzelaniny trwają już od jakiegoś czasu i wygląda na to, że jest to gra, którą albo się kocha za ogólną pocieszność i jazdę na wrotkach, albo nienawidzi. Czemu? Sami zobaczcie.

Ostatnią datą premiery, którą przyniosła noc jest marcowy termin wydania Rayman 3 HD. Po świetnym Origins na pewno nie tylko ja mam ochotę zobaczyć, jak wygląda teraz Hoodlum Havoc. Poniższy trailer mi nie wystarczy, ale wiemy dzięki nie mu chociaż, że gra trafi do cyfrowej dystrybucji na PS3 i Xboksie 21 marca.

bDJkvKJj

Maciej Kowalik

327000804626487338
bDJkvKKf