Trylogia The Bard's Tale w prezencie dla wspierających The Bard's Tale IV na Kickstarterze

Trylogia The Bard's Tale w prezencie dla wspierających The Bard's Tale IV na Kickstarterze

Trylogia The Bard's Tale w prezencie dla wspierających The Bard's Tale IV na Kickstarterze
marcindmjqtx
12.06.2015 13:24, aktualizacja: 05.01.2016 15:02

Warunkiem otrzymania podarku jest wpłacenie co najmniej 20 dolarów.

The Bard's Tale, The Bard's Tale II: The Destiny Knight i The Bard's Tale III: Thief of Fate - taki zestaw dostanie każdy wpłacający na poczet zbiórki co najmniej 20 dolarów. Gdy będą dostępne do pobrania niebawem, bo zaraz po zakończeniu kampanii na ufundowanie The Bard's Tale IV.

Gry to niestety tylko emulowane wersje (dostępne w promocji dzięki uprzejmości EA), które - jak to wersje emulowane mają w zwyczaju - nie są idealne. InXile Entertainment zapowiada jednak współpracę z programistką trzeciej części gry, która pomoże dostarczyć trylogię The Bard's Tale działającą na nowych komputerach natywnie. Termin dostarczenia ulepszonych wersji nie zależy od studia, które wstrzymuje się od obiecywania ram czasowych. Emulacja powinna jednak działać bez większych przeszkód na niemal każdej współczesnej maszynie.

Do końca zbiórki na The Bard's Tale IV zostało jeszcze 28 dni. Do przekroczenia progu gwarantującego powstanie gry brakuje niespełna 70 tysięcy dolarów. Szykujcie się na rychłe ogłoszenie sukcesu.

[Źródło: Kickstarter]

Piotr Bajda

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)