Tryb sieciowy w Assassin's Creed 3: na pewno będzie po staremu, kooperacja niepewna

Tryb sieciowy w Assassin's Creed 3: na pewno będzie po staremu, kooperacja niepewna22.03.2012 12:08
Tryb sieciowy w Assassin's Creed 3: na pewno będzie po staremu, kooperacja niepewna
marcindmjqtx

Choć poznaliśmy już całkiem sporo konkretnych informacji na temat Assassin's Creed 3, na razie niewiele wiemy o trybach sieciowych w tej grze. Plotki mówiły o kooperacji, wygląda jednak na to, że możemy się raczej spodziewać bardziej tradycyjnych dla serii trybów.

Przypomnijmy: jakiś czas temu uważni internauci wypatrzyli w podsumowaniu informacji o grze na stronie Xbox.com wzmiankę o trybie kooperacji dla od dwóch do czterech graczy ("online co-op 2-4"). Tej informacji już tam od dawna nie ma, za to widnieje nowa - "online multiplayer 2-8", co wskazuje raczej na zabawę podobną do tej znanej z Brotherhood czy Revelations.

Tę ostatnią teorię zdaje się potwierdzać fakt, iż jesteśmy już pewni tego, kto pracuje nad trybami sieciowymi - to samo studio, co w poprzednich przypadkach, Ubisoft Annecy. Co ciekawe jednak, tym razem głównym projektantem jest Tim Browne - osoba, która wcześniej nie była związana z Assassin's Creed. Pracował za to przy Operation Flashpoint: Red River i Dragon Rising oraz Pirates of the Caribbean: At World's End. Co ciekawe, w swojej historii ma doświadczenie z pracą nad trybami kooperacji.

To co z tym co-opem - będzie, nie będzie? Ciągle ciężko powiedzieć. Szanse są, na razie jednak chyba Ubisoft nie chce nawet wzbudzać plotek na ten temat. Wydaje się jednak, że z pewnością możemy spodziewać się trybu w stylu znanym z poprzednich części serii.

A Wy jakie tryby sieciowe najchętniej zobaczylibyście w Assassin's Creed 3?

[via Joystiq]

Tomasz Kutera

327167524368640279
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)